Popüler Haberler

San Andreas Fayı filminin konusu nedir? San Andreas Fayı oyuncuları kimlerdir?

6 Ocak Salı günü Kanal D yayın akışında yer alan San Andreas Fayı filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Aksiyon türündeki film San Andreas Fayı hangi kanalda, San Andreas Fayı oyuncuları kimlerdir detaylı bilgi haberimizde.

6 Ocak Salı günü Kanal D yayın akışında yer alan San Andreas Fayı adlı aksiyon filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. San Andreas Fayı 2015 yılında vizyona girmiştir. San Andreas Fayı adlı aksiyon filminin başarılı oyuncuları ve hikayesi ile seyircileri ekranın başına kilitleyecek. Peki, San Andreas Fayı filminin konusu nedir? San Andreas Fayı oyuncuları kimlerdir?

San Andreas Fayı Filminin Konusu Nedir?

California'da yaşanan ve Batı Kıyı Şeridi'nin tamamını etkileyen büyük çaplı bir deprem faciasının ardından yaşanan arama kurtarma sürecinde, itfaiye eri Tom'un yaşadıklarını ön plana alan film, genç adamın duygusal hayatı ile sorumluluklarını dengede tutma çabasına odaklanıyor.

San Andreas Fayı filminin konusu nedir? San Andreas Fayı oyuncuları kimlerdir?

Kötü şöhreti ile bilinen San Andreas Fayı’nın kırılması ile 9 şiddetindeki bir depremle Kaliforniya sallanır. Bir arama kurtarma pilotu ve artık araları pek de iyi olmayan eşi, Los Angeles’tan San Francisco’ya, kızlarını kurtarmak için yola çıkarlar. Ancak, kuzeye yaptıkları bu tehlikeli yolculuk, henüz sadece bir başlangıçtır. Ve ne zaman en kötüsü artık bitti diye düşünseler, daha da kötüsü başlamaktadır.

San Andreas Fayı Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Yönetmen: Brad Peyton

Oyuncular: Dwayne Johnson, Carla Gugino, Alexandra Daddario

Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim

Yapım Yılı: 29 Mayıs 2015 / 1s 54dk

Yorumlar