Magazin |

Sami Kiresepi ile evli olan Rachel Araz Kiresepi'nin acı günü! Kayınvalidesi Suzan Kiresepi hayatını kaybetti

Sosyal medya fenomeni, sosyetik güzel Rachel Araz Kiresepi aldığı acı haberle yıkıldı. Sami Kiresepi ile murlu bir evlilik sürdüren Rachel Araz'ın 'Suzikam' dediği kayınvalidesi Suzan Kiresepi vefat etti. Araz acı haberi sosyal medya hesabından yaptığı ''Güzel Suzikam, kuklamoum.. gerçek bir melek oldu'' şeklindeki paylaşımla duyurdu.

Merve Barut
Merve Barut

Santa Farma İlaç Sanayi’nin patronu Sami Kiresepi ile 2016 yılında hayatını birleştiren ve bu evlilikten 2 çocuğu bulunan sosyal medya fenomeni Rachel Araz Kiresepi aldığı acı haberle yıkıldı. Araz'ın YouTube'da birlikte eğlenceli videolar çektiği kayınvalidesi Suzan Kiresepi hayata veda etti.


''KALBİM PARAMPARÇA''

Kayınvalidesiyle birlikte yer aldığı karelerini 905 bin takipçili Instagram hesabından paylaşan Rachel Araz acı haberi duygusal sözlerle duyurdu. Araz paylaşımına şu notu düştü:

''Güzel Suzikam, kuklamoum.. gerçek bir melek oldu ♥️ Ne yazsam az kalır, veda etmeye de küsüm çoktandır.. Kalbim paramparça. Yetiştirdiğin iki evlat için, bana yaptığın annelik için, herkese açtığın kalbin ve sofraların için, hayatı bu denli sevmeyi, her saniyesinden keyif almayı öğrettiğin için, evlat nasıl yetiştirilir gösterdiğin için, oğullarına bu kadar güzel sevmeyi öğrettiğin için, evimizi çiçeklendirdiğin için, elimi bir saniye bile bırakmadığın için, seni sen yapan hiçbir şeyden vazgeçmediğin için.. tüm kalbim, benliğim, canım ve ruhumla teşekkür ederim. Anneme de bizi anlat''

Ünlü fenomene aralarında İdil Fırat, Pınar Altuğ, Cemal Can Seven, Gizem Hatipoğlu, Aslı Şen, Berfu Yenenler, Larissa Gacamer, Bensu Soral, Ceylan Çapa, Aslıhan Doğan Turan, Burcu Kara, Gamze Erçel, Tanem Sivar gibi ünlü isimlerin de olduğu çok sayıda takipçisinden baş sağlığı mesajları yağdı. Rachel Araz Kiresepi'nin eşi Sami Kiresepi'nin annesi Bodrum'da yaşıyordu. Anne Kiresepi'nin ölüm nedeni henüz açıklanmadı.