Salih Uçan, açtı ağzını yumdu gözünü: Bana saygı göstermeyenlere saygı duymayacağım

Beşiktaş'ın orta saha oyuncusu Salih Uçan, Milli Takım'a seçilmemesi üzerine açıklamalarda bulundu. Deneyimli orta saha, ''Geniş havuza bile alınmadım. Benim neredeyse bu 40 kişilik havuzda bile olmamam ciddi bir saygısızlıktır. Bunu asla kabul etmiyorum. Bana saygı göstermeyenlere saygı duyamayacağım" dedi. 

Beşiktaş oyuncusu Salih Uçan, son milli maçlarda kadroya dahil edilmemesi üzerine konuştu. 

Orta saha oyuncusu Vole'ye yaptığı açıklamada; "Milli Takım kadrosu açıklanmadan pasaport işlemleri için havuzdaki futbolcularla iletişime geçilir. Alanyaspor döneminde o havuzun içindeydim. Bu sefer o geniş havuza bile alınmadım. Benim neredeyse bu 40 kişilik havuzda bile olmamam ciddi bir saygısızlıktır. Bunu asla kabul etmiyorum. Bana saygı göstermeyenlere saygı duyamayacağım." dedi. 

7 LİG MAÇINDA 1 GOL VE 1 ASİST

28 yaşındaki orta saha oyuncusu bu sezon, Beşiktaş adına çıktığı 7 lig maçında 1 gol ve 1 asistlik katkı sağladı. 

YETENEKLİ ORTA SAHA 1 KEZ MİLLİ OLDU

Salih Uçan, A Milli Takım'da sadece 2013 yılında 1 kez forma şansı bulmuştu. UEFA Uluslar Ligi maçları sırasında kadroda değişiklikler yapılırken; orta saha oyuncusu Stefan Kuntz'un kadrosunda kendisine yer bulamadı.

Salih Uçan, açtı ağzını yumdu gözünü: Bana saygı göstermeyenlere saygı duymayacağım ile ilgili etiketler Beşiktaş Salih Uçan Türkiye A milli futbol takımı tepki saygı