Popüler Haberler |

Salih Memişoğlu kimdir? Cin görüntüleri izle! Ünlülerin hocası Salih Memişoğlu’nun cin videosu!

Salih Memişoğlu kimdir? Ünlülerin hocası olarak bilinen Salih Memişoğlu'nun çektiği video bir anda sosyal medyaya bomba gibi düştü.Salih Memişoğlu sosyal medya hesabından yayınladığı videoda ki hareketlerin sebebinin cin olduğunu iddia etmesi büyük merak yarattı.Vatandaşlar gündem olan videoyu araştırmaya başladı.Peki Salih Memişoğlu kimdir? Cin görüntüleri izle! Ünlülerin hocası Salih Memişoğlu’nun cin videosu! Merak edilen detaylar haberimizde...

Salih Memişoğlu kimdir? Salih Memişoğlu'nun Instagram hesabından paylaştığı video sosyal medyada gündem oldu.Bioenerji ve Metafizik uzamanı olan Memişoğlu ‘Azazil: Düğüm' ve ‘Azazil 2: Büyü' filmlerinin mimarı sık sık televizyonlara çıkarak metafizik konularıyla ilgili hikayeler paylaşıyor.Vatandaşlar gündem olan videoyu araştırmaya başladı.Peki Salih Memişoğlu kimdir? Cin görüntüleri izle! Ünlülerin hocası Salih Memişoğlu’nun cin videosu! Merak edilen detaylar haberimizde...

Bioenerji - Metafizik Uzmanı' olarak tanıtan Salih Memişoğlu, sosyal medya hesabından 'cin' olduğunu iddia ettiği bir görüntü paylaştı. Memişoğlu'nun paylaştığı görüntüler, sosyal medya kullanıcıları tarafından tepkiyle karşılandı.

Memişoğlu, paylaştığı videoda, ''Tarafımıza bir takipçimiz tarafından ulaşan bu görüntü dün çekildi. Nedir bu diye soranlar için bir sıfat unsuru kullanarak alan içerisinde gezinen cin olduğunu tespit ettik'' ifadelerini kullandı.

TEPKİLERİN ARDINDAN YENİ AÇIKLAMA

Salih Memişoğlu'nun paylaşımının ardından bir çok sosyal medya kullanıcısı görüntülere tepki gösterdi. Memişoğlu yeni bir açıklama yaparak "Araştırmalarımız sonucunda, videodaki varlığın sizlerin de tahmin ettiği gibi maymun olduğunu tespit ettik" dedi.

Ünlülerin hocası olarak bilinen ve ‘Azazil: Düğüm' ve ‘Azazil 2: Büyü' filmlerinin mimarı Salih Memişoğlu sık sık televizyonlara çıkarak metafizik konularıyla ilgili hikayeler paylaşıyor.

SALİH MEMİŞOĞLU KİMDİR?

Salih Memişoğlu 1967 Trabzon doğumludur. Aslen Of'lu olan Salih Memişoğlu, dünya çapında bir biyoenerji ve metafizik uzmanıdır.

Sihir, büyü ve cinler gibi metafizik unsurlara bağlı olarak ortaya çıkan, ruhsal bozukluklar, bayılma, bunalım, vb., belirtilerle ortaya

çıkan rahatsızlıkları tedavi etmektedir. 

Memişoğlu hastalarının problemlerinin kaynağının, metafizik unsurlara ya da tıbbi veya psikolojik nedenlere mi dayandığının tesbiti konusunda hassas davranmakta ve hastalarını doğru yönlendirmeye büyük önem vermektedir. 

Biyoenerji ve metafizik alanda yurtiçi ve yurtdışında yapmış olduğu çalışmalarla dünya çapında ismini duyurmuştur. Metafizik unsurlarının da bilimin bir konusu olduğunu ve çözülemeyen pek çok rahatsızlığın altında, yanlış teşhis ve metafizik unsurların gözardı edilmesi olduğunu savunmaktadır.

Dünyanın pekçok yerinde metafizik alanında yapılan çalışmalar, girişimler ve araştırmalar olduğunu gören Memişoğlu, Türkiyede de bu alanda yapılacak bilimsel çalışmaların artmasını desteklemekle birlikte, bu eksiklikten kaynaklı rahatsızlıkların tedavisinde, alanının öncü uzmanı olarak insanlara yardım etmeye devam etmektedir.