Yaşam

Sahte altın iddiası kavga çıkardı! Kuyumcular birbirine girdi

"Altın kaplama" reşat altını iddiası Kocaeli'de aynı caddedeki iki kuyumcuyu karşı karşıya getirdi. Tartışma kısa sürede kavgaya döndü. O anlar vatandaşlar tarafından görüntülendi.

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde iki kuyumcu arasında çıkan tartışmanın büyümesiyle iki grup sokak ortasında birbirine girdi. O anlar vatandaşlar tarafından cep telefonu ile görüntülendi.

ALTIN KAPLAMA REŞAT ALTINI İDDİASI TARTIŞMA ÇIKARDI

Öğlen saatlerinde Kocaeli’nin İzmit ilçesi Tepecik Mahallesi İstiklal Caddesi’nde bulunan bir kuyumcuya giden bir vatandaş, aynı bölgede bulunan bir kuyumcudan aldığı reşat altını bozdurmak istediğini söyledi. Kuyumcunun bozdurmak istediği altının altın kaplama olduğunu söylemesi üzerine vatandaş, altını aldığı kuyumcuya giderek durumu anlattı. Altını satan kuyumcu vatandaş ile birlikte, altının altın kaplama olduğunu söyleyen kuyumcunun iş yerine gitti. Kuyumcular arasında altın sebebi ile çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kuyumcuların yakınlarının da gelmesi ile iki grup cadde ortasında birbirine girdi.

KUYUMCU KAVGASI KAMERADA

Olayı gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri kavga eden iki grubu ayırdı. Kavga eden şahıslar birbirlerinden şikayetçi olmadı, Kavga anı ise vatandaşlar tarafından cep telefonu ile saniye saniye görüntülendi.

Sitene Ekle