Magazin

Şahmeran'ın yıldızı Serenay Sarıkaya imaj değiştirdi! İstanbul'a gelir gelmez soluğu kuaförde aldı

Netflix'te yayınlanacak olan Şahmeran dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan 29 yaşındaki oyuncu Serenay Sarıkaya imaj değiştirdi. Saçlarını uzatıp kabarık kıvırcık yaptıran güzel oyuncu yeni halini Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştı. Ünlü oyuncu son görüntüsüyle hayranlarının beğenisini topladı.

Bir süredir başrolünü Burak Deniz ile paylaştığı Şahmeran dizisinin çekimleri için Adana'da olan ve geçtiğimiz günlerde İstanbul'a dönen oyuncu Serenay Sarıkaya son haliyle büyüledi. İstanbul'a ayak basar basmaz soluğu kuaförde alan Sarıkaya tam 6 saat boyunca bakım yaptırdı. İmaj değişikliğine giden Sarıkaya saçlarının yeni halini paylaştığı kısa bir video ile takipçilerine gösterdi. Sarıkaya'nın yeni hali hayranlarından tam not aldı.

 Serenay Sarıkaya imaj değiştirdi! İstanbul'a gelir gelmez soluğu kuaförde aldı

ADANA'DAN EV ALDIĞI İDDİALARINA YANIT

Ocak ayına kadar dizi çekimleri için Adana'da kalacak olan Serenay Sarıkaya'nın çiftlik evlerine hayran kaldığı ve bir ev satın almak için arayışta olduğu iddia edilmişti. Adana'dan İstanbul'a dönen Serenay Sarıkaya, Etiler'de kuaför çıkışı görüntülendi. Adana'yı çok sevdiğini dile getiren Sarıkaya, ev aldığı iddialarını yalanladı.

 

Sitene Ekle