Magazin |

Şahan Gökbakar'ın 'şahan'e yatırımı!

Aşçılıkta da en az komedideki kadar iddialı olan Şahan Gökbakar, bu tutkusunu yatırıma çeviriyor. Yeni bir restoran açmak için mekan arayan Şahan, mutfağa girip hayranlarına yemek yapacak.

Takvim'de yer alan özel habere göre komedideki başarısını mutfağa da taşıyan Şahan Gökbakar, bu tutkusunu paraya çevirme hazırlığında… 2 yıl önce eşi Selin Gökbakar için Etiler'de 'Hansel' adında bir İtalyan restoranı açan ünlü komedyen, yemek yapma konusunda son aylarda kendini geliştirince atağa kalktı.

MEKAN ARAYIŞINDA

Mutfaktaki hünerlerini simit, sarma, pide ve Napoli pizzası pişirerek gösteren Şahan Gökbakar, İstanbul'da ikinci restoranını açmaya karar verdi. Yemek yaparken çektiği videoları sosyal medyaya yükleyen ve takipçilerinden olumlu tepkiler alan komedyen, bugünlerde yeni restoranı için mekan arıyor. Beykoz'da oturan Şahan Gökbakar'ın yeni restoranı için Kalamış başta olmak üzere İstanbul'un Anadolu Yakası'ndaki lüks semtleri araştırdığı da konuşulanlar arasında…

ELLERİYLE PİŞİRECEK...

Bir diğer iddiaya göre de geçtiğimiz günlerde İtalya'dan 16 bin TL'ye pizza fırını alıp ailesine elleriyle Napoli pizzası hazırlayan Şahan Gökbakar, yeni restoranında da belirli günlerde mutfağa girecek… İşlerinden fırsat buldukça yeni restoranında pişirdiği lezzetli pizzaları müşterilerine sunacak olan Gökbakar'ın ikinci restoranı açma hazırlığında olması ise "Şahan aşçılığı çok sevdi" dedirtti.

rteteryr

MUTFAĞA GİRECEK

Şahan Gökbakar, taş fırında pişirdiği Napoli pizzasıyla sosyal medyada yankı uyandırmıştı. Gökbakar'ın yeni restoranında da mutfağa girecek olmasında hem eşi hem de hayranlarının etkisi büyük.