Magazin

Şahan Gökbakar'ın 'korona' öfkesi! Veda mesajını paylaştı

Komedyen Şahan Gökbakar, çeşitli basın organlarında yer alan koronavirüs kaptığı gerekçesiyle çalışanını işten kovduğu iddialarına ilişkin bir paylaşımda bulundu. Gökbakar, güvenlik personelinin attığı veda mesajını paylaştı.

Koronavirüs kapan bir güvenlik personelini işten koyduğu iddia edilen Şahan Gökbakar, iddiaları sert bir dille yalanladı. Konuyla ilgili gelişmeleri yakından takip eden Gökbakar, son olarak kendi rızasıyla işten çıkan personelin kendi şirketinde çalışan proje sorumlusuna attığı mesajı paylaştı.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar ve kardeşi Toygar Gökbakar'ın şirketinde çalışan bir güvenlik görevlisini koronavirüs kaptığı gerekçesiyle işten çıkardıkları iddia edildi. Sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak hakkındaki iddialara cevap veren komedyen, bu sefer de işten ayrılan kişinin attığı mesajı yayınladı.

''KORONA KAPAN PERSONELİ KOVDU''

Görüşlerinden dolayı bazı haber sitelerinde ve gazetelerde 'Vatan haini' ilan edilmeye çalışıldığını söyleyen Gökbakar, işten çıkarma konusunun peşini bırakmadı.

Şirketi Çamaşırhane'nin güvenliğini bir şirket aracılığıyla sağlayan Gökbakar, söz konusu işten çıkarma olayında herhangi bir müdahalesi olmadığı işçi ve bağlı olduğu güvenlik şirketi arasında yaşanan bir durum olduğunu söyledi. Gökbakar öte yandan iddia edildiği için güvenlik görevlisinin virüs kaptığı gerekçesiyle işten çıkartılmadığını kendi isteğiyle işten çıktığını belirtti.

İŞTEN AYRILAN PERSONELİN MESAJINI PAYLAŞTI

Bu konunun peşini bırakmayan Gökbakar, bu sefer de S.D isimli güvenlik görevlisinin proje sorumlusuna attığı mesajı sosyal medya hesabından paylaşarak şunları söyledi: "İşten attığımız iddia edilen S.D adlı güvenlik personelinin, ayrıldığı gün sirket Whatsapp grubuna attığı veda notu ve yetkilimizin cevabi… Proje sorumlusu İshak bey dedigi de, S.D. nin bağlı olduğu Securitas firması yetkilisi…"

Ünlü komedyen hakkında yalan haber yaptığını ileri sürdüğü haber sitesine seslenerek bu gelişmelerin de manşete taşınmasını istedi.