Koronavirüs

Sağlık camiasında korona kayıpları sürüyor

Koronavirüs nedeniyle sağlık camiasının verdiği kayıplar yeni yılın hemen öncesinde ve ilk saatlerinde de sürdü. Kültür Bakanlığı eski Yayımlar Daire Başkanı ve Müsteşar yardımcılarından Alaaddin Korkmaz ile Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Lokman Öztürk de korona kurbanı oldu. Korkmaz ile Öztürk dışında 2'si doktor olmak üzere 3 sağlık çalışanı ile 2 güvenlik görevlisi Kovid-19 nedeniyle 2021'i göremedi...

Mevlüt Yüksel
Mevlüt Yüksel

Koronavirüs salgını alınan tüm tedbirlere rağmen, özellikle sağlık sektöründe görev yapanları yaşamdan koparmaya devam ediyor. 

Kovid-19 nedeniyle yaşanan ölümler ise 2020'nin son saatleri ile yeni yılın ilk saatlerinde de ara vermeden devam etti. 

İşte, 2021'i göremeden yaşama veda aralarında bir eski müsteşar ile anabilim dalı başkanının da olduğu bazı koronavirüs ölümleri...

ALAATTİN KORKMAZ-GİRESUN

 

GİRESUN ÇOK SEVİLEN EVLADINA AĞLIYOR!

Giresun'un yetiştirdiği değerli fikir ve kültür insanı, Kültür Bakanlığı eski Yayımlar Daire Başkanı ve Müsteşar Yardımcılarından Alaaddin Korkmaz koronavirüse yenik düştü.

Bir süredir Ankara'da yoğun bakımda tedavi gören Korkmaz'ın ölümü ailesini ve sevenlerini yasa bürüdü.

TECRÜBELİ VE YETİŞMİŞ İNSANLARIMIZI YİTİRDİK!

Koronavirüs birçok yetişmiş insanımızı da yılın son saatlerinde aramızdan kopardı.

PROF. DR. LOKMAN ÖZTÜRK

Bunlardan biri de Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı Başkanı, 3 çocuk babası, 65 yaşındaki Prof. Dr. Lokman Öztürk'dü.

DR. İLHAN DOĞAN

 

İstanbul Tabip Odası Hekimlik Uygulamaları Bürosu'nun kurulmasında büyük emeği olan, emekli Sağlık Bakanlığı müfettişi, işyeri hekimi, Doktor İlhan Doğan da korona kurbanı oldu. 

Dr. Hüseyin İlhan Demirel

 

Trabzon Medical Park Karadeniz Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları Doğum Uzmanı, Dr. Hüseyin İlhan Demirel, Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.

BİYOLOG CEMİL KARATAŞ

 

Öteyandan, Mersin Tarsus Devlet Hastanesi Kan Merkezi'nde Biyolog olan Cemil Karataş...

GÜVENLİK GÖREVLİSİ SERDAR ÇAĞLAR

 

Hatay Büyükşehir Belediyesi'nde Özel Güvenlik Görevlisi Serdar Çağlar...

GÜVENLİK GÖREVLİSİ İSA GÜNBİLEK

 

Karaman'da özel güvenlik görevlisi İsa Günbilek (45) de Kovid-19 nedeniyle hayata veda ettiler.

Günün Videosu
Karaman’da koranavirüse yakalandıktan sonra aşı yaptırmadığı için hastalığı ağır geçiren Süleyman Can, hastane odasında çektirdiği görüntülü mesajla ’aşı’ olun çağrısında bulunduktan sonra hayatını kaybetti. Can, "Gerçekten çok zor bir hastalıkmış bu. Kimseye de inanmayın ve aldanmayın." ifadelerini kullanmıştı.