Magazin

Safiye Soyman imaj değiştirdi! Görenler gözlerine inanamadı

Dokuz günlük tatilin son gününde Bodrum’da sahne alan Safiye Soyman-Faik Öztürk hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Geceyi hareketli şarkılarla başlatan Faik Öztürk sonrasında sahneyi Safiye Soyman'a bıraktı. Safiye Soyman'ın yeni imajını görenler ise gözlerine inanamadı. Uzun yıllardır sarı saçlarıyla görmeye alışık olduğumuz 60 yaşındaki şarkıcı bir süre önce koyu renge boyattığı saçlarıyla imaj değişikliğine gitti.

Bardakçı koyunda bulunan bir otelde sahne alan Safiye Soyman ve Faik Öztürk muhteşem bir geceye imza attı.



Sahneye ilk çıkan Faik Öztürk sevenlerini bir an olsun yerinde durdurmadı. Söylediği hareketli şarkılarla tatilcileri coşturan Faik Öztürk yaklaşık 1 saat sahnede kaldı. Alkışlarla sahneden inen Faik Öztürk yaptığı esprilerle de sevenlerini kahkahaya boğdu.

YENİ İMAJI SAFİYE SOYMAN'I ÇOK DEĞİŞTİRDİ

Faik Öztürk'ün ardından sahneye çıkan ünlü sanatçı Safiye Soyman'ın yeni imajı hayranlarını şoke etti.

Soyman, misafirlerine "Yeni imajını beğendiniz mi?" diye sordu. Misafirlerinden alkışla tam not alan Safiye Soyman'a "Faik abi beğendi mi?" diye sorulunca Soyman, "Beni biraz da esmer sevsin, 20 senedir sarışın Safiye'yi seviyor" diye esprili bir cevap verdi.

Gecenin sonunda beraber düet performans da sergileyen Safiye Soyman ve Faik Öztürk Bodrumlu tatilcilere eğlence dolu bir gece yaşattı.





(İHA)