Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir? Mahmutyazıcıoğlu'nu kim, neden öldürdü?

Beşiktaş’ın eski kulüp yöneticilerinden biri olan sunucu Ece Erken’in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, İstanbul’un Yeşilköy ilçesinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Peki, Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, neden öldürüldü?

Beşiktaş'ın eski yöneticileri arasında yer alan ve sunucu Ece Erken’in Avukat eşi olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Bakırköy’de silahlı saldırıya uğradı. Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu Yeşilköy Balıkçılar Çarşısı'nda saat 00.30 esnalarında silahla vuruldu.

Olay yerine hemen polis ve 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun yaşamını yitirdiği, kendisiyle birlikte aynı mekanda bulunan ve yaralanan şoförünün ise hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir? Mahmutyazıcıoğlu'nu kim, neden öldürdü?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 1980 yılında Rize’de dünyaya geldi. İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra kendi hukuk bürosu olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, birçok firmanın hukuk danışmanlığını yürüttü.

Yaklaşık 1 yıl Fikret Orman döneminde Beşiktaş Spor Kulübü’nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliği yaptı. Türkiye'nin önce gelen şirketlerinde hukuk danışmanlığı yapan Mahmutyazıcıoğlu, çok sayıda davada tecrübe elde etmişti.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 2 çocuk babasıydı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir? Mahmutyazıcıoğlu'nu kim, neden öldürdü? ile ilgili etiketler şafak mahmutyazıcıoğlu Ece Erken