Magazin |

Sadakatsiz'in Selçuk'u Tarık Emir Tekin askere gidiyor!

Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakterine hayat veren ünlü oyuncu Tarık Emir Tekin geçtiğimiz gün Bebek'te gazetecilerin sorularını yanıtladı. Tekin, vatani görevini Maltepe'de yapacağını açıkladı.

“Sadakatsiz” dizisinin Selçuk’u Tarık Emir Tekin, model sevgilisi Sofya’yla Bebek’te görüntülendi.

Tekin, iki sezondur devam eden “Sadakatsiz” dizisinin birkaç bölüm sonra final yapacağını ifade etti.

VATANİ GÖREVİNİ MALTEPE'DE YAPACAK

Tarık Emir Tekin, vatani görevini Maltepe’de yapacağını belirtti. Tekin, annesi Şevval Sam’ın da kendisini özleyeceğini sözlerine ekledi.

TARIK EMİR TEKİN KİMDİR? 

Sadakatsiz dizisinde Selçuk Tekirdağ’da yaşayan bir ailenin istenmeyen bebeği olarak doğmuştur. Annesinin alkolik olması nedeniyle bebeği istememesi Selçuk’un zor bir çocukluk geçirmesine neden olmuştur. Aynı zamanda alkolik anne mahalle halkı tarafından da istenmeyen biridir.

Zaman geçer ve büyüyen Selçuk Nil’e aşık olur. Ancak bu aşk bir saplantı haline gelir. Selçuk müzikle ilgilenen içine kapanık bir çocuktur. Bu nedenle pasif agresif yapısı olan Selçuk öfke patlamaları yaşamamaktadır.

Emir Tarık Tekin 1997 doğumlu. Şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam ile Beşiktaş'ın efsane futbolcusu Metin Tekin'in oğlu olan Emir Tarık Tekin, Oxford Üniversitesi'nde drama eğitimi almıştır.Daha önce Can Evrenol'un Çıplak dizisinde oynadığı bilinen Emir Tarık Tekin, şimdilerde Kanal D'nin yeni dizisi Sadakatsiz'de Selçuk karakterini canlandırıyor.