Magazin

Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen'den olay yaratan sevgili itirafı

Kanal D'de ekrana gelen "Sadakatsiz" dizisinde hayat verdiği 'Derin' karakteriyle dikkatleri üzerine çeken 24 yaşındaki oyuncu Melis Sezen, çok konuşulacak bir itirafta bulundu: "Rüyamda gördüm, ilişkiyi bitirdim"

Son dönemin yükselen yıldızlarından genç oyuncu Melis Sezen, YouTube'da 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu. Hakkında merak edilenleri anlatan genç oyuncu çarpıcı açıklamlarda bulundu. 

İşte Melis Sezen'in açıklamalarından satır başları...

20 kedi 5 köpeğimiz var. Silivri'de büyüdüm. Toprakla ve doğa ile iç içe bir çocukluk geçirdim. Hiçbir şeyden tiksinmem.

4. sınıfta drama dersini çok seviyordum. Öğretmenimiz eğitim almamı tavsiye etti. Annem beni Silivri'den Müjdat Gezen'in Cihangir'deki okuluna her hafta sonu taşıdı. Hakkı asla ödenmez. Okulda işaret dili dersi vardı. Ama kontenjanı doluydu. Öğretmene rica ettim, beni derse aldı. İki hafta sonra 'Leke' dizisi işi geldi. Onda işaret dilini kullanma şansı buldum.

melis sezen

Profesyonel olarak tango ve salsa yaptım. Dedem de yapıyormuş. Annem de ben de resim yapıyoruz. Yağlıboya tablo yapıyordu annem. Ben de kendimi bildim bileli çiziyorum.

Kendi horlama sesime uyanmadım ama horluyorum tabii. Herkes horlamıyor mu?

''BAŞIMA ONLİNE ZORBALIK GELDİ''

Feyk sosyal medya hesabım yok ama açacağım. Beceriksizim bu konuda. Başıma online zorbalık geldi. Çok sert yorumlar aldığım oldu. 'Sadakatsiz'de canlandırdığım 'Derin'e yorum yaptılar. Şahsıma hakaret edilirse başka.

melis sezen

Kendime işkence yapabiliyorum çok yargılarsam. Yerin dibine sokabiliyorum kendimi. Sonra annem çıkarıyor oradan.

Açsam yaklaşmayın. Şekerim düşüyor.

İlk buluşmada eski sevgilisinden açık bir yara olarak bahsedenler oluyor. Anında bitiyor ve onun terapisti, arkadaşı oluyorum.

 

''ROMANTİK BİR TANIŞMA YAŞADIK...''

Mal varlığı yüksek, zengin biri ile havaalanında romantik bir tanışma yaşadık. Bir yemeğe çıkayım bakayım nasıl biriymiş dedim. 'Şu site bizim, bu site bizim' diye başlayınca kaçtım.

Bir ilişkiyi bitirirken sorun sende değil, bende dediğim oldu. Ama bende değildi. Bitmişti artık.

melis sezen

''RÜYAMDA GÖRDÜM, İLİŞKİYİ BİTİRDİM''

Sevgilimin günlüğünü bulsam okumam. Çünkü benimkini okusa ben çok rahatsız olurum. Üniversitede ilk aşık olduğum kişinin odasında ona yazılmış bir not buldum ve okumadım. Bilinçaltım onu yok etti. Ama üç gün sonra rüyamda gördüm ve ilişkiyi bitirdim.

Yalan benim o kişiye karşı bakış açımı değiştirir. Ona dair kendi yarattığım gerçeklik de kopar.

 

''DERİN KARAKTERİ AĞIR GELDİ''

Sadakatsiz sezonu çok iyi geçti. 'Derin' karakterinin ağır geldiği, psikolojimi etkilediği zamanlar oldu. Sen karakteri karakter de seni dönüştürüyor. Ben 'Derin'de bunu yaşadım. Adama o kadar aşık ki başka bir şey düşünmüyor. Ona inanıyor. Hayatının merkezine onu koyuyor. Cansu Dere ile güzel bir enerji yakaladık.