Dizi |

Sadakatsiz'de Son 10 Bölüm Finalin Kapısını Açıyor! Hikayede Artık Sona Doğru Geliniyor!

Çarşamba akşamlarında Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisiyle ilgili hayranları şok edecek gelişmeler yaşanıyor. Dizide Volkan karakterine hayat veren Caner Cindoruk yaptığı son açıklamayla adeta Sadakatsiz’in kaderini tayin ediyor.

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Sadakatsiz, erken final iddiaları ile çalkalanıyor. Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un oynadığı Sadakatsiz’in dizisinin Volkan’ından gelen son açıklamalar kafaları iyice karıştırıyor.

Cindoruk son açıklamasında, "Son düzlüğe girdik, bu sezon bitireceğiz" açıklamalarında bulununca izleyenler az da olsa durumdan endişe duymaya başladı. Son 10 bölüm kaldığını resmen açıklayan oyuncu bundan sonraki süreçte Sadakatsiz dizisinde neler olabileceğini kestirmenin zor olduğuna değindi.

Cindoruk erken final için, "Son düzlüğe girdik, bu sezon bitireceğiz. Son 10 bölümümüz kaldı. Hikayenin hızlı zamanları." dedi. Sadakatsiz’de son olarak geçtiğimiz haftalarda Melis Sezen’in hayat verdiği Derin karakterinin babası Haluk Güçlü geçirdiği bir kalp krizi sonrasında yapımdan ayrılmıştı.