Yaşam

Sadakatsiz'de Senaryo Deri'nden Etkileniyor: Melis Sezen'in Yerindeki İsim Neslihan Atagül...

Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizlerlinden Sadakatsiz’de Melis Sezen depremin yaşanıyor. Derin karakterine hayat veren güzel oyuncunun yerine yeni senaryoda bomba gibi bir ismin geleceği konuşuluyor.

Başrollerinde Cansu Dere ile Caner Cindoruk’un oynadığı Sadakatsiz dizisinde 2. yeni sezon için geri sayım devam ederken son gelen haberler şimdiden izleyiciyi üzmeye devam ediyor. Senaryo gereğince yeni sezonda Derin karakterini canlandıran Melis Sezen’in diziden ayrılacağı iddia edilirken yerine de Sefirin Kızı’nda Nare karakterine hayat veren Neslihan Atagül’ün geleceği konuşuluyor.

Bağırsak sendromu hastalığına yakalanan ve bir süredir dinlenerek hayatına devam eden Atagül’ün kendisini biraz toparladığı gözlemlenirken pandemi nedeniylede kendisine daha önce gelen dizi tekliflerini geri çevirdiği ifade edildi. Asıl bomba ise daha sonrasında patladı. Çünkü güzel oyuncu öyle bir diziden teklif aldı ki şimdiden herkesin ağzı kulaklarına varacak diyebiliriz.

Kanal D’de yayınlanan ve başrollerinde Cansu Dere ile Caner Cindoruk’un oynadığı Sadakatsiz dizisinin yeni sezonu için teklif aldığı iddia edilen Atagül’ün bu konuda düşünmek için biraz süre istediği kulislerden gelen son bilgilerden birisi oldu. Daha öncesinde Sadakatsiz dizisi için Hülya Avşar’ın da kadroya dahil edileceği iddia edilmiş ancak bu yönde bir adım atılmamıştı.

Neslihan Atagül’ün ismi son haftalarda eşinin de başrollerinde oynadığı Aşkın Tarifi’nde yaşanan sahnelerde uzunca bir süre gündemde yer almıştı. Rol arkadaşı Serra Arıtürk ile yakınlaştığı anların görüntüsüne kıskançlığını ekleyen Atagül’ün bu konuda eşi Doğulu’ya uyarılarda bulunduğu bile iddia edilmişti.

Hatta son alınan bilgilerde ise yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu’nun Aşkın Tarifi dizisinden Atagül’ün isteği doğrultusunda ayrılabileceği biel konuşulmuş ancak bu haber için bir doğrula açıklaması yapılmamıştı. Şimdi izleyenler Sadakatsiz’in 2. yeni sezonu için beklemeye başladı.