Magazin |

Sadakatsiz sezon finalinde önce müjde sonra şok! Yayın değişikliği şok yarattı!

Sadakatsiz dizisi sezon finalinden izleyenleri üzen bir haber geldi. Sezona damgasını vuran Sadakatsiz’in sezon finalinde yapılan bir şok değişiklik sonrasında 31. bölüm için heyecanlı bekleyiş başladı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in oynadığı Sadakatsiz dizisi sezon finalinden herkesi derinden sarsan bir haber geldi. Son olarak koronavirüse yakalanan oyuncu Burak Sergen’in iyileşerek yeniden geri döneceği müjdesi alan takipçilere Sadakatsiz dizisinin yayından kaldırıldığı haberi şok etkisi yarattı.

Medyapım tarafından üstlenilen ve yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu Sadakatsiz'in sezon finalinde yapılan bu değişikliğin arkasında başka nedenler olduğu bile iddia edildi.

Son olarak Kanal D’nin 26 Mayıs Çarşamba günkü yayın akışından çıkarılan Sadakatsiz dizisinin 31. son bölümünün bu hafta yayınlanmayacağı belirtildi. Sadakatsiz sezon finalinin gelecek hafta 2 Haziran Çarşamba akşamında saat 20.00’da Kanal D ekranlarında yayınlanacağı ifade edildi.

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Asya Günalan’ın gelişi, Asya’nın geçmişinde yüzleşmesi kolay olmayan bir sayfayı aralamıştır. Asya’ya verdiği sözü tutmaya kararlı olan Volkan ondan uzak dururken, Asya da kendi adına yeni kararlar alma arifesindedir.

Ali’nin doğum günü, geçmişle gelecek arasında beklenmedik bir köprü kurarken, herkesi bir araya getiren partideki hangi sürpriz gelişme o günü unutulmaz kılacaktır?