Popüler Haberler

Sadakatsiz hangi gün oynuyor? Sadakatsiz dizisi yeni bölüm ne zaman? Saat kaçta başlıyor?

Sadakatsiz hangi gün? Kanal D ekranlarının yeni sezon yapımlarından biri olan ve başrollerinde Cansu Dere’nin oynadığı Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünün ne zaman oynadığı merak edilmekte. Peki, Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman, saat kaçta başlıyor?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve ilk bölümünden itibaren reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri ile heyecan fırtınası yaratmaya devam ediyor. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in oynadığı Sadakatsiz dizisi dev oyuncu kadrosu da adeta göz kamaştırıyor.

Asya ve Derin’in bulunmasından sonra büyük bir ikilem içerisinde kalan Volkan ne yapacağını şaşırıyor. Planının kötü sonuçlarıyla yüzleşmek durumunda kalan Derin iyice köşeye sıkışırken evliliğinden de vazgeçmeye niyeti olmadığını Volkan’a göstermek istiyor.

Kendini her şeyden uzaklaştırmaya kararlı olsa da bunun imkansızlığıyla yüzleşen Asya’nın atacağı yeni adımlar merakla beklenirken yaşananlar sonrasında Asya, Volkan ve Derin üçlüsü bir kez daha karşı karşıya geliyor.

SADAKATSİZ HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

Başrollerinde Cansu Dere’nin oynadığı Sadakatsiz dizisi Kanal D ekranlarında Çarşamba günleri yayınlanıyor.

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz 28. yeni bölümü ile 5 Mayıs Çarşamba akşamında saat 20.00’da başlıyor.

Yorumlar