Magazin

Sadakatsiz dizisinde erken final iddiası

Geçen hafta ekranlarda olmayan Sadakatsiz dizisinin 27. bölüm fragmanı yayınlanmayınca yeni iddialar ortaya atılmaya başlandı. Üst üste gelen koronavirüs vakaları sonrasında Sadakatsiz dizisinin erken final yapabileceği iddia edildi.

Başrollerinde Caner Cindoruk, Cansu Dere ve Melis Sezen’in oynadığı Sadakatsiz dizisinde yaşanan koronavirüs vakaları hayranlara büyük bir şok yaşatırken oyunculardan Burak Sergen’in entübe edilmesi işlerin ne derece vahim bir boyuta kadar geldiğinin göstergesi oldu.

Geçtiğimiz hafta 21 Nisan akşamında Kanal D yayın akışından çıkarılan Sadakatsiz dizisinin 27. bölümünün bu hafta 28 Nisan Çarşamba akşamında ekranlara geleceği açıklanmıştı. Ancak Sadakatsiz 27. bölüm fragmanının henüz yayınlanmaması kafalarda soru işaretleri bırakırken kulislerden gelen son bir iddia hayranları oldukça üzecek cinsten.

Dizinin yapımcı firması Medyapım tarafından yapılan son açıklamada oyunculardan Burak Sergen ile birlikte Melis Sezen’in koronavirüse yakalandığı belirtilerek “Yapılan testlerde tüm set ekibimizin ve oyuncularımızın sonuçları negatif çıkmıştır. Değerli oyuncumuz Melis Sezen evde istirahat etmekte, kıymetli oyuncumuz Burak Sergen’in ise hastanede tedavisi devam etmektedir” ifadeleri yer alması dikkatlerden kaçmadı.

SADAKATSİZ'DE ERKEN FİNAL İDDİASI

Sergen’in yoğun bakımda tedavisine devam edildiği Melis Sezen’in de evinde karantina altında olduğu kaydedildi. Geçtiğimiz hafta Pazartesi gününde hastaneye kaldırılan Sergen’e koronavirüs teşhisi konmuş ve solunum güçlüğü çeken başarılı oyuncu yoğun bakım ünitesine alınmıştı. Ünlü oyuncunun oğlu Cansın’ın da virüse yakalandığı da bir müddet sonra açıklığa kavuşmuştu.

Ancak diğer dizilerde olduğu gibi Sadakatsiz dizisinde stok çekim olmaması yapımcı firmayı oldukça zor durumda bıraktı. Başrol oyuncularının koronavirüse yakalanması sonrasında bu sayının 3’e çıktığı ve senaryoda da bir değişiklik yapılamayacağından Sadakatsiz dizisinin erken sezon finali yapabileceği iddia edildi.

Yani gelen son iddialar kapsamında Sadakatsiz dizisinin 26. bölümde sezon finali yaptığı kabul edilecek ve gelecek olan 27. bölüm ise 2021 yılının Eylül ayındaki 2. sezona kalacak. Medyapım firmasının Sadakatsiz dizisi ile ilgili kararı 2-3 gün içerisine alması bekleniyor.