Magazin |

Sadakatsiz bu akşam var mı? 5 Ocak Sadakatsiz bu hafta neden yok?

'Bugün (5 Ocak 2022) Sadakatsiz dizisi var mı?' sorusunun cevabı yanıt buldu. Çarşamba akşamları yayınlanan Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Sadakatsiz yayın akışından kaldırıldı. Peki, Sadakatsiz bu hafta neden yok? Sadakatsiz 46. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan fenomen dizi Sadakatsiz’de hayranlarını üzecek bir gelişme yaşandı. Yılbaşı haftası nedeniyle reklam sponsorlukları anlaşması gereğince 5 Ocak 2022 Çarşamba akşamında yayınlanması beklenen Sadakatsiz dizisi bir hafta ertelendi.

Sadakatsiz bu akşam var mı? 5 Ocak Sadakatsiz bu hafta neden yok?

Sadakatsiz Bu Hafta Neden Yok?

Sadakatsiz dizisinin 46. yeni bölümü bu akşam yılbaşı haftası ve reklam sponsorlukları anlaşması gereğince Kanal D ekranlarında yayınlanmayacak.

Sadakatsiz 46. Bölüm Ne Zaman?

Sadakatsiz 46. yeni bölümü gelecek hafta 12 Ocak 2022 Çarşamba akşamında Kanal D ekranlarında izleyicisinin karşısında olacak. 5 Ocak akşamında ise saat 20.00’da başrollerinde Sumru Yavrucuk, Özge Gürel ve Sercan Badur'un olduğu "Annem" filmi Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Sadakatsiz bu akşam var mı? 5 Ocak Sadakatsiz bu hafta neden yok?

Sadakatsiz Son Bölümde Neler Yaşandı?

Asya’nın Aras’ın evlilik teklifini kabul sonrasında Asya’nın Aras’ın evlilik teklifini kabul esse de Asya kararından asla dönmemeye niyetlidir. Volkan ile Derin’in boşanma davası yeni bir dönemece doğru giderken Haluk’un Aras’ın geçmişi konusundaki ketum tavrı soru işaretlerini daha da derinleştirmiştir. Aras’ın Ali’yle bir araya gelmek üzere yarattığı fırsat gerilimi bir kez daha arttırırken Asya’nın yeni seneye dair umutlarını bekleyen büyük tehlike herkesin aklını başından alacaktır.

Sadakatsiz bu akşam var mı? 5 Ocak Sadakatsiz bu hafta neden yok?


Sadakatsiz Dizisinin Başrol Oyuncuları

Cansu Dere (Asya Arslan)

Caner Cindoruk (Volkan Arslan)

Melis Sezen (Derin Güçlü)

Yeliz Kuvancı (Bahar Gelik)

Olcay Yusufoğlu (Serap Şenlik)

Nazlı Bulum (Nil Tetik)

Gözde Seda Altuner (Gönül Güçlü)

Taro Emir Tekin (Selçuk Dağcı)