Popüler Haberler |

Sadakatsiz 13. bölüm fragmanı izle! 13 Ocak Sadakatsiz bu hafta var mı?

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Sadakatsiz 13. bölüm fragmanı yayına girdi. Geçtiğimiz hafta son bölümü yayınlanmayan Sadakatsiz dizisinin 13. yeni bölümünden gelen güzel haber takipçileri sevindirdi. Peki, Sadakatsiz 13. yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Merakla beklenen Sadakatsiz dizisinin 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Geçen hafta yılbaşı nedeniyle son bölümü yayınlanmayan Sadakatsiz dizisinin 13 Ocak akşamında yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Sadakatsiz bu hafta 13 Ocak Çarşamba var mı?

Kanal D ekranlarının izlenme rekorları kıran dizilerinden Sadakatsiz bir kez daha gündeme geldi. Yılbaşı nedeniyle çekimlerine ara verilen Sadakatsiz geçen hafta yayınlanmayınca final iddiaları gündeme gelmişti. Dizinin sıkı takipçileri ise bu hafta Sadakatsiz’in 13. yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağını şimdiden araştırmaya başladı.

13 OCAK SADAKATSİZ BU HAFTA VAR MI?

Sadakatsiz dizisinin 13. yeni bölümü bu hafta 13 Ocak Çarşamba akşamında Kanal D ekranlarında yayınlanacak ve saat 20.00’da başlayacak.

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Volkan’ın kıskanç tavırları Asya’yı iyice bunaltır. Derin bazı gerçeklerle yüz yüze gelirken esas tavrı merak uyandırmıştır. Volkan ise Asya’nın Turgay ile olan ilişkisine aşırı derecede tepkilidir. Bunu kontrol etmekte de zorluk çeker.

Asya da kendisine doğru yönelik saldırıların hemen ardından bunları bulup ortaya çıkarmak için harekete geçer. Ancak son anda Volkan olayında yaşanan beklenmedik bir gelişme Asya’yı da şaşkına çevirecektir.

Sitene Ekle