Popüler Haberler |

Sadakatsiz 12. bölüm full izle! Volkan Derin'e ihanet mi ediyor?

Sadakatsiz 12. bölüm full izle linki yayında. 30 Aralık 2020 tarihinde Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz 12. bölüm tek parça halinde Youtube’de. Peki, Volkan şimdi de Derin’e ihanet mi ediyor?

Sadakatsiz 12. bölüm izle oldukça yakından takip edilmekte. 30 Aralık akşamında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Cansu Dere ile Caner Cindoruk’un oynadığı Sadakatsiz 12. son bölümü tek parça yine Youtube platformu üzerinden izlenebilecek. İşte Sadakatsiz 12. bölüm full izle linki...

SADAKATSİZ 12. BÖLÜM İZLE İÇİN TIKLAYINIZ

Başrollerinde Cansu Dere ile Caner Cindoruk’un yer aldığı Sadakatsiz dizisi 12. bölüm Kanal D ekranlarında izleyenleri ile buluştu. Volkan, Asya'ya olan duygularına engel olamazken olay gecesinde Turgay'ı Asya'nın evinde gören Volkan, kıskançlık krizine giriyor. Turgay'ın, Asya'nın yanında kalma ihtimali ise onu çileden çıkarmaya yetiyor.

Volkan, şimdi de Derin'e mi ihanet ediyor? Volkan'ın ofiste sakladığı cep telefonunu bulan Derin, büyük bir hayal kırıklığı ve korku yaşıyor. Volkan'ın onu aldatmış olma ihtimalini düşündükçe deliye dönüyor.

Asya’nın uğradığı saldırı hem Asya-Ali, Volkan- Derin cephesinde beklenmedik sonuçlar doğurur. Bahar ve Mert’in ilişkileri yeni bir sınavdan geçerken, Gönül kızının evliliği için ipleri elinden bırakmamaya kararlıdır. Vakıf yararına yapılacak kermes herkesi bir araya getirirken, şüphelerinin peşinden giden Derin hangi gerçeklerle yüz yüze gelecektir.