Popüler Haberler |

Sadakatsiz 11. bölüm engelsiz izle

Sadakatsiz 11. bölüm engelsiz izle! Sadakatsiz dizisi 11. son bölüm engelsiz tek parça halinde Youtube üzerinden izlenebilecek. Sadakatsiz 11. bölüm full izle Kanal D linki haberimizde.

Sadakatsiz 11. bölüm full izle merakla araştırılmakta. 23 Aralık akşamında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Cansu Dere’nin oynadığı Sadakatsiz dizisinin 11. son bölüm linki Youtube üzerinden tek parça halinde izlenebilecek.

SADAKATSİZ 11. BÖLÜM İZLE TIKLAYINIZ

SADAKATSİZ 11. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Asya, evine gerçekleştirilen saldırı sonrasında huzursuzluğa kapılmıştır. Bu duruma rağmen Volkan’ın kendi hayatına karışmasına asla izin vermemiştir. Volkan, yeni adımlar atmaya karar verse de bu durum çevresi tarafından sorgulanmıştır.

Gönül ise bu savaşta yeni planlar kurmuştur. Ali, çevresinde yaşanan gerginliklerden olumsuz etkilense de okulda yaşadığı problemler sonrasında beklenmedik hadiseler yaşanmıştır. Asya da yaşadığı zorluklara aldırmadan bunları aşmaya kararlıdır ancak kendisini bekleyen tehlikeden de habersizdir.

SADAKATSİZ DİZİSİNDE GEÇEN HAFTA NELER YAŞANDI?

Asya ile Ali kurdukları iki kişilik dünyalarından Volkan’ı tamamen çıkarmıştır. Ve tüm tehditlere direnmeye devam etmektedirler. Ancak Ali uğruna Asya, Volkan ile ne kadar istemese de bir ateşkes yapmaya kararlıdır.

Volkan, Asya’nın kendi sınırlarını zorlamaya devam ederken alacağı kararlar ile herkesi şaşkına çevirmiştir. Derin bu durumdan huzursuzluk duyarken Volkan da Asya ile Ali’nin hayatının bir parçası olduğuna inandırmak istemektedir.

Sitene Ekle