Gündem

Saadet Partisi'ne Mardin şoku...

Saadet Partisi Mardin Artuklu İlçe Kadın Kolları Başkanı Sultan Erbek ve yönetim kurulu üyeleri Millet İttifakı’na tepki olarak Ak Parti’ye katıldı.

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezinde düzenlenen programda AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu ve AK Parti Artuklu İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir, Saadet Partisi'nden AK Parti’ye geçen Erbek ve üyeler Bahar Adin, Meryem Ünlü ve Tuba Atlı'ya rozet rozetlerini taktı.

ORADA KALMAYI İÇLERİNE SİNDİREMEDİLER
AK Parti İl Başkanı Nihat Eri, Süleyman Bölünmez 22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez ve çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleşen katılım programında AK Parti İl Başkanı Nihat Eri İnsan, “Saadet Partisi'nin bu seçimdeki tercihinden dolayı, yanlış yerde duruşundan dolayı bu kardeşlerimiz orada kalmayı içlerine sindiremediler. İlk fırsatta ayrılarak aramıza katıldılar” dedi.

AYNI SAFTA BULUNMAK İSTEMEDİM
Saadet Partisinden istifa eden Sultan Erbek ise, Saadet Partisi'nin ittifakından rahatsızlık duyduğunu belirterek, “Yapılan ittifaktan dolayı son derece rahatsız oldum. Aynı safta bulunmak istemedim. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin” diye konuştu. Konuşmaların ardından rozetlerini takan Erbek ve ekibi AK Parti Kadın kolları ile parti çalışmalarını katıldı.

Yorumlar
Günün Videosu
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’ın Kocaeli’nin Dilovası ilçesindeki kaçak çiftliğinde yıkım çalışmalarını takip eden İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabiri, Türkkan'ın çalışanları tarafından darp edildi. Muhabir Mustafa Uslu, hastaneye kaldırılırken, saldırganlar jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.