Gündem |

Saadeddin Ustaosmanoğlu şantaj yapmıştı! Cübbeli Ahmet kaset kavgasını ekrana da taşıyor

Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, kendisine kaset şantajı yapan Saadeddin Ustaosmanoğlu hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Kaset kavgasını ekrana da taşımaya hazırlanan Cübbeli Ahmet, Habertürk’te Fatih Altaylı'nın TekeTek programına katılacağını duyurdu.

İsmailağa Cemaati'nin vefat eden lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nun yeğeni Saadeddin Ustaosmanoğlu, yayınında Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'ye kaset şantajı yapmış, "Diyoruz ki Cübbeli Ahmet Mahmut'a 'erkeksen şeyhliğini ilan et, et de kasetlerini patlatalım' diyoruz." şeklinde konuşmuştu.

Mahmut Ustaosmanoğlu’nun yeğeni Saadettin Ustaosmanoğlu ise Cübbeli Ahmet'in iddialarına Youtube'da yayınladığı 4 saatlik video ile yanıt vererek, "Sen cenazeye su dökmeye gelsen Show TV'yle geleceksin. Seninle mi uğraşacaktık. Basit bir derse giriyorsun külliyede, Show TV orada" demişti.

 

Saadeddin Ustaosmanoğlu hakkında suç duyurusunda bulunan Cübbeli Ahmet, kaset kavgasını ekrana taşıyor. Cübbeli sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Yarın akşam (19 Temmuz Salı) saat 21:00’da Habertürk’te Fatih Altaylı Beyefendi’nin TekeTek programına inşâallâh konuk olacağım. Murat Bardakçı ağabeyimizin iştirak edeceği de söylendi. Gündemdeki Selefî-Vehhâbî konuları ve şahsıma yönelik iftiralarla ilgili meseleler açıklanacak." ifadelerini kullandı.