Spor |

Ronaldo için bir iddia daha! Evine mi geri dönüyor?

 Manchester United'dan ayrılması beklenen Cristiano Ronaldo ile ilgili yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Daha önceleri, Bayern Münih, Chelsea ve Roma'yla adı anılan CR7, bu kez de yetiştiği kulüp Sporting'in devreye girdiği ve Sporting başkanının Ronaldo'ya çağrıda bulunduğu ifade edildi.

Cristiano Ronaldo'nun Manchester United'da mutsuz olduğu ve ayrılmak istediği iddiaları dinmiyor. İngiliz ve İspanyol basını her gün yeni bir iddia ile ortaya çıkıyor

BAYERN MUNIH, CHELSEA VE ROMA İLE ADI ANILMIŞTI

Daha önce çıkan haberlerde, Robert Lewandowski'nin takımdan ayrılması halinde Bayern Münih'in Cristiano Ronaldo'yu transfer etmek istediği ileri sürülmüştü. Diğer yandan Chelsea yönetiminin Ronaldo cephesi ile görüşme ayarlamak istediği ifade edilirken, Roma'nın da teknik direktör Jose Mourinho ile Ronaldo'yu bir araya getirme planları da gündeme bomba gibi düşmüştü.

YENİ İDDİA YETİŞTİĞİ KULÜP OLAN SPORTING

Ronaldo ile ilgili son iddia The Sun'dan geldi. Habere göre Portekiz ekibi ve Ronaldo'nun yetiştiği kulüp olan Sporting, Ronaldo'yu kulübe geri dönmeye ikna edebileceklerine inanıyor. Sporting başkanı Bruno de Carvalho da Ronaldo'ya övgü dolu sözler sarf etmiş ve futbolcunun kariyerini kulüpte son vermesini istediğini dile getirmişti.

SPORTING'DE SADECE 1 SEZON OYNAYABİLDİ

Cristiano Ronaldo 2002 yılında profesyonel olduğu Sporting'te 1 sezon oynadıktan sonra Mancherter United'a transfer olmuştu. Ronaldo 2003-2022 yılları arasında Manchester United, Real Madrid ve Juventus formalarını giydi.