Spor |

Ronaldinho, iki sevgilisini aynı anda aldattı!

Brezilyalı futbol efsanesi Ronaldinho ilginç özel yaşamı ile yine gündeme gelmeye devam ediyor. 2 kız arkadaşıyla aynı evde yaşayan Ronaldinho'nun bu kız arkadaşlarını başka bir kadın ile aldattığı iddia edildi.

Barcelona'nın eski oyuncularından Brezilyalı efsane yıldız Ronaldinho, son günlerde özel hayatıyla gündemden düşmüyor. İngiliz basınında yer alan haberlere göre, geçtiğimiz yıl aşk yaşadığı iki kadınla da aynı anda evlenmek istediği haberleri çıkan Ronaldinho'nun aynı kadınlarla birlikte yaşadığı belirtildi. Yıldız ismin yaşadığı kadınlardan Priscilla'nın annesinin açıklamaları ise gündem yarattı.

5 MİLYON STERLİNLİK KONAĞINDA YAŞIYOR

The Sun'da yer alan habere göre Ronaldinho, Priscilla Coelho ve Beatriz Souza ile birlikte Brezilya'daki değeri 5 milyon sterlin olan konağında birlikte yaşıyor. Her iki kadının da bu durumu kabullendikleri ve uyum içerisinde aynı evde yaşadıkları ifade edildi. Fakat bir süre sonra kadınlardan Priscilla, Ronaldinho'nun kendisiyle ilgilenmemesi ve başka partilerde kadınlarla birlikte olduğunu öğrenince evden ayrıldı. Priscilla'nın annesi Maria dos Santos, kızının yaşadıklarını anlattı.

"KIZIM ONA ÇOK AŞIKTI"

"Kızım durumu bana anlattığında ölüyordum. Ailem için bu bir utanç ama durumu kabul ettim. Çünkü kızım ona çok aşıktı. Kızım Priscilla ile Beatriz'in odaları ayrı olacaktı ve asla aynı odada birlikte olmayacaklardı. Bir gün Priscilla, bir gün Beatriz ile birlikte olacaktı. Her ay ikisine de aynı parayı harcayacak ve lüks yerlere tatile götürecekti. Kızım da bunları bana sürekli göstereceğini ve iyi bir hayat yaşayacağını söyleyerek beni ikna etti. Bana mutlu olduklarını ve birbirlerine saygı duyduklarını söyledi."

"RONALDONHO KIZIMI BAŞKALARIYLA ALDATTI"

"Fakat daha sonra Ronaldinho kızımla ilgilenmeyi bıraktı ve onu aldattı. Kızım günlerce yemek yemedi ve üzüntüden kötü bir durumdaydı. Artık bu durumun devam edemeyeceğini anladı ve bavullarını toplayarak o evden ayrıldı. Priscilla şimdi kötü durumda ve onu her gördüğümde kalbim sızlıyor. Hayatına tekrar başlamaya çalışıyor ama çok zor. İş görüşmelerine gittiğinde kim olduğunu öğrendiklerinde ona iş vermek istemiyorlar. Çok eşli de olsa her şeye sahip olabileceğini düşündü ama Ronaldinho her şeyi mahvetti."

Maria dos Santos, Ronaldinho'nun o tarihten bu yana Priscilla ile konuşmadığını ve yaptıkları anlaşmaya göre her ay ödemesi gereken 2 bin poundu ödemediğini söyledi.