Spor |

Rıdvan Dilmen'den Şenol Güneş'e 'Şeytan' cevabı

Derbi maçından sonra Şenol Güneş'in "Şeytanlık yapıyor" yapıyor dediği Rıdvan Dilmen, Beşiktaş teknik direktörüne cevap verdi.

TRTSpor'da Futbolun Zirvesi programında konuşan Rıdvan Dilmen, Şenol Güneş'in kendisi hakkında "Bazı arkadaşların yaptığı 'şeytanlığı' ben yapmak istemiyorum" demeçlerine cevap verdi. Dilmen ayrıca Fenerbahçe kulislerinde kendisi hakkındaki eleştirileri de yanıtladı.

İşte Rıdvan Dilmen'in o açıklamaları;

"LÜTFEN BANA ŞEYTAN DEMEYİN"

"Şenol hoca'ya mesaj attım. 'Sizinle 36 yıldır tanışıyoruz, ne sizin bana ne de benim size sayıgısızlığım olmadı' dedim. Biraz abartmış olabilirim ama hocam lütfen bana şeytan demeyin. Referandum'daki şeyden sonra unutulan şeytan lakabı birden hortladı."

"TIFIL BİR ADAM DEĞİLİM"

"Yaşım 55, tıfıl bir adam değilim. 55 yaşındaki adama şeytan denmez. Öğrenmenin yaşı yok Şenol Hocam. Evet, büyütmüş olabilirim, özür dilerim. Ama bir dileğim olacak, lütfen bana şeytan demeyin" yazdım..."

"İNADINA ÜYE OLACAĞIM"

"1962 ve 2017 anıyoruz yazmışlar... Fenerbahçe salonunda bana bu yapılıyorsa, bunun Fenerbahçe'yle alakası yoktur. Son divan kurulunda "Atın Rıdvan'ı" diye baskı yaptılar. İnadına Fenerbahçe'ye üye oluyorum. Hadi gidin engelleyin. Aziz Bey bu konuda öyle bir baskı altında ki... "Rıdvan üyemiz değil ama üye dahi olsa göndermem. Aziz Yıldırım sağ olsun sahip çıkmıştır eski futbolcusuna" dedi."