Spor

Rıdvan Dilmen Fenerbahçe'ye sportif direktör mü olacak?

Rıdvan Dilmen Fenerbahçe’de sportif direktörlük yapacak mı? SuperHaber'e konuşan ünlü yorumcu, Sarı-Lacivertliler taraftarların bu konudaki merakını giderdi. Başkan Ali Koç'la önceki gün bir araya gelen Dilmen, aralarında geçen diyaloğu SuperHaber'le paylaştı.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

NTV'de yayınlanan ve yıllarca yüksek izlenme oranlarına ulaşan "Yüzde Yüz Futbol" programından ani bir kararla ayrılan Rıdvan Dilmen, geçtiğimiz cumartesi günü Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ile bir araya geldi.

Ali Koç’un evinde gerçekleşen buluşma futbol kamuoyu ve özellikle de Fenerbahçe taraftarlarını heyecanlandıran söylentileri de beraberinde getirdi. Son olarak Emre Belözoğlu'nun görevinden ayrılması ile teknik direktör arayışına hız veren Fenerbahçe'de Rıdvan Dilmen'in "sportif direktörlük" görevine getirileceği öne sürülmüştü.

RIDVAN DİLMEN SUPERHABER'E KONUŞTU

Medyada kısa sürede yayılan bu yöndeki iddialara Rıdvan Dilmen, SuperHaber'e yaptığı özel açıklama ile son noktayı koydu.

Fenerbahçe başkanı ile yaptığı görüşmeye açıklık getiren Rıdvan Dilmen, "Cumartesi günü Ali Koç'un evinde 2 saat misafir olduk, görüşme sohbet havasında gerçekleşti." dedi.

Kendisine, Fenerbahçe'de sportif direktörlük yapma teklifi geldiğine yönelik haberlerin asılsız olduğunu da vurgulayan Dilmen, "Böyle bir konu bile geçmedi. Dolayısıyla bu tür haberler gerçeği yansıtmamaktadır." ifadelerini kullandı.