Yaşam

Restorana ve polise ateş açtılar, balkonda uyuyan kadın vuruldu

Diyarbakır’da bir restoranı kurşunlayan kişiler, olay yerine gelen polis ekiplerine de ateş açtı. Seken kurşunlardan biri balkonda uyuyan bir kadının koluna isabet etti. Yaralı kadın hastaneye götürülürken, polis kaçan saldırganların peşine düştü.

Diyarbakır’da bir restoranı kurşunlayan kimliği belirsiz kişiler, olay yerine gelen polis ekiplerine de ateş açtı. Bu sırada seken kurşunlardan biri balkonda uyuyan kadının koluna isabet etti. Talihsiz kadın hastaneye götürülürken, polis kaçan saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.

Gece saatlerinde Bağlar ilçesi Gürsel Caddesi’nde meydana gelen olayda, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, kapalı olan restoranın önüne gelerek, kapısına silahla ateş etmeye başladı. Silah sesleri üzerine mahalle sakinleri polise haber verdi. Saldırganlar, kısa sürede olay yerine gelen polis ekiplerine de ateş edip, ara sokaklardan kaçarak kayıplara karıştı.

BALKONDA UYURKUN KOLUNA KURŞUN İSABET ETTİ

Bu sırada balkonda uyuyan 50 yaşındaki F.İ. isimli kadın, koluna isabet eden kurşunla yaralandı. Kurşunlar, bazı ev ve iş yerlerine de isabet etti. F.İ. çağrılan ambulansta yapılan ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Polis caddeyi trafiğe kapatırken, olay yeri inceleme ekipleri bölgede delil topladı. Bölgeye sevk edilen takviye polis ekipleri saldırganların yakalanması için bölgede geniş çaplı operasyon başlattı.

DHA

Sitene Ekle