Gündem

Rasim Ozan Kütahyalı, Sezgin Baran Korkmaz iddialarını reddetti: Alakam yok

Güneş gazetesi yazarı ve Beyaz TV yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, Sedat Peker'in kendisine yönelik 'Sezgin Baran Korkmaz'ın otelinde kaldı' iddiasına yanıt verdi. Korkmaz'ın yalısına sıkça gittiği, Korkmaz'a yakın kaynaklarca söylenen Kütahyalı, "SBK ile bir hukukum, alakam ve muhabbetim yok" dedi.

Rasim Ozan Kütahyalı, organize suç örgütü kurduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker'in kendisine yönelik firari Sezgin Baran Korkmaz'ın otelinde kaldığı ve ekibinden olduğu iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.

Kütahyalı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Sedat Peker geçen hafta pazar günü Cüneyt Özdemir yayınında rekor kısalıkta olan 9 saniyelik canlı bağlantıma karşı, kendisi de bugünkü videosunda 9 saniye benim ismimi geçirmiş" dedi.

Korkmaz'ın Kandilli'deki yalısını en çok ziyaret eden gazetecilerin başında geldiği belirtilen Kütahyalı, otele gittiğini kabul etti ancak Korkmaz'ın misafiri olmadığını öne sürdü.

"SBK İLE BİR HUKUKUM, ALAKAM VE MUHABBETİM YOK"

Kütahyalı, "​Bahsi geçen otele tam 1 sene önce, bir arkadaşımın davetiyle, onun da ailesiyle beraber tatil yapmak için gittik. Organizasyonu o arkadaşım yaptı. SBK’nın misafiri değildim. SBK ile bir hukukum, alakam ve muhabbetim yok. Otelin adı da Paramount değil, başka bir isimdi." ifadesini kullandı.Kütahyalı ile Korkmaz'in ilişkisini ilk kez SuperHaber ocak ayında gündeme getirmişti.

İlgili haber: