Magazin |

Rapçi Uzi konseri sırasında hayranının saldırısına uğradı! Yere yığıldı

Önceki akşam bir mekanda sahne alana Rapçi Uzi (Utku Cihan Yalçınkaya) sahnede şarkı söylediği sırada hayranının saldırısına uğradı. Kendisini dinlemeye gelen hayranının güvenlik görevlilerini aşarak birden üstüne atlamasıyla yere düşen Uzi "Bu görmek istediğimiz bir manzara değil" diyerek sahneyi terk etti.

Genç popçu Aleyna Tilki ile aşk yaşadığı iddiasıyla ve şarkılarıyla gündemden düşmeyen Uzi, sahnede hiç beklemediği bir olay yaşadı. 'Paparazzi', 'Makina', 'Paranoya', 'Umrumda Değil', 'Krvn' gibi şarkılarıyla tanınan Uzi lakaplı 23 yaşındaki şarkıcı Utku Cihan Yalçınkaya, önceki akşam konser verdiği sırada hayranının saldırısına uğradı.

 HAYRANI ÜSTÜNE ATLADI


Uzi'ye konser verdiği sırada sahnede bir hayranı sarılmak istedi. Uzi, hayranının üstüne atlamasıyla bir anda yere kapaklandı. Uzi'nin hayranı, güvenlik güçleri tarafından durdurulurken yerinden kalkan Uzi ise sinirlerine hakim olamadı.

Yaşananlardan dolayı rahatsız olan Uzi, "Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. Bu görmek istediğimiz bir manzara değil. Hepiniz Allah'a emanet olun" diyerek konseri bitirdi.

Yaşanan olayın ardından Uzi'nin sahnede playback yaptığı da dikkatlerden kaçmadı.

 

Sitene Ekle