Popüler Haberler

Ramo ne zaman final yapıyor? 2021 Ramo bitiyor mu?

Show TV ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan Ramo dizisinden şok bir final kararı geldi. Başrollerinde Murat Yıldırım’ın oynadığı Ramo dizisinin 2. sezonunda final yapacağı iddia edildi. Peki, Ramo bitiyor mu?

Başrollerinde Murat Yıldırım ile Esra Bilgiç’in yer aldığı Cuma akşamlarında Show TV ekranlarında yayınlanan Ramo dizisinden hayranlarını üzen bir haber geldi. Aksiyon dolu sahneleri ile her bölümde ilgiyle takip edilen dizilerden bir tanesi olan Ramo’nun 3. sezonu merakla bekleniyordu. Reytinglerde oldukça iyi giden ancak yapılan anlaşmanın dolduğu iddia edilen Ramo dizisinin 2. sezonunun sonunda final yapacağı belirtildi. Peki, Ramo 3. sezon olacak mı?

RAMO FİNAL Mİ YAPIYOR?

2 Nisan Cuma günü 38. bölümü yayınlanacak olan Ramo dizisinin 42. bölümde final yapacağı iddia edildi. Buna göre; 30 Nisan Cuma günü 42. bölümü yayınlanacak Ramo dizisinin final yapması gündemde.

BKM tarafından hazırlanan Ramo dizisinin iki yıllık anlaşmasının sona ereceği ve 3. sezonda yayınlanmayacağı kesinleşirken Adana’da başlayan ve ilk sezonu pek de bekleneni veremezken İstanbul’da çekimler bölümler izleyenler tarafından tam not almıştı.