Rambo filmiyle efsane olan ünlü aktör Sylvester Stallone ve eşinden boşanma kararıyla alakalı yeni açıklama!

76 yaşındaki efsane oyuncu Sylvester Stallone'un, 54 yaşındaki eski manken eşi Jennifer Flavin, 25 yıldır evli olduğu aktöre Ağustos ayında boşanma davası açmıştı. Evliliklerine son bir şans daha vermeyi düşünen ünlü aktörler son kararlarıyla ilgili açıklamalarda bulundular. İşte haberimizin detayı...

'Rocky', 'Rambo' ve 'The Expendables' gibi filmlerin 76 yaşındaki efsane oyuncusu Sylvester Stallone'un, 54 yaşındaki eski manken eşi Jennifer Flavin, 25 yıldır evli olduğu aktöre Ağustos ayında boşanma davası açmıştı. Page Six tarafından elde edilen mahkeme belgelerinde; evliliğin 'geri dönülemez şekilde bozulduğunu' ve Flavin'in evlilikleri sırasında biriken mal varlıklarının aralarında 'adil bir şekilde dağıtılmasını' talep ettiğini belirtilmişti.

Olayla ilgili TMZ'ye konuşan ünlü isim, sürpriz ayrılığı ikisinin 'farklı yönlere' gitmesiyle açıklayarak, şöyle konuşmuştu: "Jennifer'a saygı duyuyorum. Onu her zaman seveceğim, harika bir kadın ve tanıdığım en iyi insan."

Rambo filmiyle efsane olan ünlü aktör Sylvester Stallone ve eşinden boşanma kararıyla alakalı yeni açıklama!

BOŞANMA DAVASI AÇTIĞINA ÜZÜLMÜŞTÜ

People'a konuşan Jennifer Flavin ise "25 yıllık evliliğin ardından kocam Sylvester Stallone'a boşanma davası açtığımı duyurmaktan üzüntü duyuyorum. Artık evli olmayacak olsak da, paylaştığımız 30 yılı aşkın ilişkiye her zaman değer vereceğim ve ikimizin de güzel kızlarımıza bağlı olduğumuzu biliyorum" demişti.

BOŞANMAKTAN VAZGEÇTİLER!

Ancak tüm bunların ardından ikili, kısa süre içerisinde problemlerini çözmüş ve boşanmaktan vazgeçmişti. Aralarını düzelten ünlü çift, sık sık baş başa veya kızları Sophia, Sistine ve Scarlet ile birlikte çeşitli etkinliklerde boy göstermişti.

Boşanmanın eşiğinden dönen Sylvester Stallone, geçtiğimiz günlerde ise 25 yıllık evliliğinin neredeyse bitmesine neden olan 'trajik bir hata' yaptığını açıklamıştı. The Hollywood Reporter'a konuşan aktör, şu ifadeleri kullanmıştı: "Bazen işlerimi ailemin önüne koyuyorum ve bu bir daha yapmayacağım trajik bir hata." 

Rambo filmiyle efsane olan ünlü aktör Sylvester Stallone ve eşinden boşanma kararıyla alakalı yeni açıklama! - Resim : 2

EVLENMEDEN ÖNCE BİRBİRLERİNDEN NEFRET EDİYORLARMIŞ

Tüm bunların ardından Sylvester Stallone, 90'lı yılların Hollywood'unda en büyük savaşın 'Rocky' ve 'Terminatör' arasında olduğunu açıkladı. Stallone ve Arnold Schwarzenegger, 'Cehennem Melekleri' serisinde birlikte rol almadan uzun zaman önce, birbirlerinden pek de hoşlanmıyorlardı.

Pagesix'te yer alan habere göre; The Jonathan Ross Show'da konuşan 76 yaşındaki Sylvester Stallone, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: "Aynı galakside olmaya bile dayanamıyorduk. Birbirimizden gerçekten ama gerçekten nefret ediyorduk."

Rambo filmiyle efsane olan ünlü aktör Sylvester Stallone ve eşinden boşanma kararıyla alakalı yeni açıklama! - Resim : 3

"BU ROLÜ ONDAN ALIN, BENİ SEÇMLERİNİ SAĞLAYIN!"

Hatta Stallone, düşmanlıklarının film projeleri için kavga edecek kadar şiddetli olduğunu söyledi. Bu düşmanlık, Schwarzenegger'in (75) 'Rambo' yıldızını kötü üne sahip bir film olan, 1992 yapımı 'Dur! Yoksa Annem Ateş Edecek' hakkında kandırmasına yol açtı.

"Arnold oldukça zeki" diyen ünlü isim, "'Bu filmi yapmak için sabırsızlanıyorum' diyerek etrafta dolaşıyordu. Bunun üzerine ajansıma gittim, 'Bu rolü ondan alın. Beni seçmelerini sağlayın' dedim" şeklinde konuştu.

"BU NE SAÇMA BİR FİLM"

Ve Stallone gerçekten de 'Altın Kızlar' aktrisi Estelle Getty'nin tabanca kullanan bir anneyi canlandırdığı komedide rol aldı. Ama hepsi Schwarzenegger'in şeytani planının bir parçasıydı."Rolü aldım ve 'Bu ne saçma bir film böyle!' dedim" ifadelerini kullanan aktör, "Arnold ise gülüyordu" diye ekledi.

Rambo filmiyle efsane olan ünlü aktör Sylvester Stallone ve eşinden boşanma kararıyla alakalı yeni açıklama! - Resim : 4

"ÖDEŞTİK!"

Şu anda yeni dizisi 'Tulsa King'de yaşlanan bir gangster olan Dwight Manfredi'yi canlandıran Stallone, meslektaşının da 1994 yapımı, 'Ufaklık' adlı filmi dahil olmak üzere, başarısız projeleri olduğuna dikkat çekti.

Stallone, eski düşmanının yanı sıra Danny DeVito ile Emma Thompson'ın da başrollerini paylaştığı söz konusu komedi filminde; yaptığı bir deney sonucu hamile kalan ve sonunda bir kız bebek doğuran bir bilim adamını oynayan Arnold ile ilgili şöyle konuştu:

Rambo filmiyle efsane olan ünlü aktör Sylvester Stallone ve eşinden boşanma kararıyla alakalı yeni açıklama! ile ilgili etiketler Jennifer Flavin Sylvester Stallone Rambo