Gündem

Putin'in tutuklu arkadaşını serbest bıraktı

Rusya'ya yakınlığıyla tanınan ve Putin’in arkadaşı olan, Ermenistan Müreffeh Ermenistan partisinin lideri oligark Gagik Tsarukyan 25 Eylül'de tutuklanmıştı.1 6 Haziran'da milletvekili dokunulmazlığı kaldırılan Tsarıkyan, bugün serbest bırakıldı.

Mevlüt Yüksel
Mevlüt Yüksel

Ermenistan Başbakanı Paşinyan, ne yapacağını şaşırdı.Rusya'ya yakınlığıyla tanınan Tsarukyan,bugün serbest bırakıldı.

“TESADÜF DEĞİL!”

Diplomasi çevreleri,Rusya liderinin Dağlık Karabağ konusunda açıklama yaptığı gün, ermeni siyasetçi arkadaşının serbest bırakılmasının, tesadüf olmadığını söylediler.

PAŞİNYAN TUTUKLATMIŞTI!

Ermenistan’da Pashniya adlı siyasetçi, 2004 yılında gazeteci olarak çalışırken bir suikasta kurban gitmişti. Ermenistan Başbakanı Paşinyan cinayet sonrası cinayetin düzenleyicisinin siyasi rakibi olan Putin’in arkadaşı olan Müreffeh Ermenistan Partisi’nin lideri oligark Gagik Tsarukyan olduğunu söylemişti.

ANİDEN SERBEST BIRAKILDI!

Oligark ve işadamı olan, Gagik Tsarukyan 25 Eylül'de tutuklanmıştı. 16 Haziran'da milletvekili dokunulmazlığı kaldırılan Tsarukyan, bugün ise aniden serbest bırakıldı.

 

 

 

 

Yorumlar
Günün Videosu
Beyoğlu'nda sokakta yürüyen bir şahıs yanından geçen kişiye 'yan baktın' diyerek tabancayla sokak ortasında kurşun yağdırdı. Ortalığın bir anda savaş alanına dönüştüğü kavgada baldırına kurşun isabet eden kişi yaralandı. İnanılmaz olayın kamera görüntüleri ortaya çıkı. İşte o 'yan baktın' kavgası...