Yaşam

Psikolojik problemleri olan vatandaşa tekme tokat saldırdılar

Antalya'da iki kişi, psikolojik sorunları olduğu öne sürülen kişiyle bilinmeyen bir sebepten dolayı tartıştı. Giderek büyüyen tartışma kavgaya dönüştü. İki kişi birlikte psikolojik sorunları olan genci tekme, tokat ve sopayla dövdü.

Olay, Kepez ilçesi Varsak Aktoprak Mahallesi'nde meydana geldi. Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen kişi, henüz bilinmeyen nedenle sokakta 3 kişiyle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine gruptakilerden ikisi, tartıştıkları kişiyi yere yatırıp tekme, tokat ve sopayla darbetti.

ORADA BULUNAN KİŞİ KENARA ÇEKİLİP OLAYI İZLEDİ

Üçüncü kişi ise sokakta olayı izledi. Elinde sopa olan kişi, yere yatırdıkları kişi ayağa kalkınca bu sefer de yakasından çekiştirdi. 2 kişinin tartıştıkları kişiyi darbettiği anlar, cep telefonu kamerasıyla anbean görüntülendi.

 

Günün Videosu
Adıyaman'da kimliği henüz belirlenemeyen 16-17 yaşındaki kız çocuklarından oluşan grup, 13 yaşındaki kız çocuğunu saçlarından tutup sokak ortasında sürükleyerek tekme tokat dövdü. O korkunç anları cep telefonu kamerasına da kaydeden kız çocukları, sosyal medya hesaplarından paylaştı.