Promosyon ödemesinden yararlanmak isteyen emekliler uzun kuyruklar oluşturdu

Bankaları promosyon ödemesinden yararlanmak isteyen vatandaşlar banka önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Sabah erken saatlerden itibaren kuyruğa giren vatandaşların bazıları iki gün boyunca işlem yapamadığını söyledi. Sırada beklemekten yorulan bazı emekliler bankanın yakınında oturarak sıranın kendilerine gelmesini bekledi.

Bolu’da 7 bin 500 lira promosyon alabilmek için bankaların önünde sabahın erken saatlerinde sıraya giren vatandaşlar, metrelerce kuyruk oluşturdu. Bankaların mesai saatinden önce sıraya giren ancak işlem yaptıramayanlar, şansını denemeye devam etti.

Promosyon ödemesinden yararlanmak isteyen emekliler uzun kuyruklar oluşturdu

Bolu’da bankaların promosyon ücretlerini 7 bin 500 liraya kadar çıkarmasıyla birlikte emekli vatandaşlar sabahın erken saatlerinde bankaların önünde sıraya girdi. Mesai saatinden önce maaş hesabını değiştirecekleri bankalara gelen vatandaşlar metrelerce kuyruk oluşturdu. Bankaların vatandaşları 10’arlı gruplar halinde içeriye alması sebebiyle bütün gün sırada bekleyen ancak işlem yaptıramayanlar şanslarını ikinci günde de denemeye devam etti. Sırada beklemekten yorulan bazı emekliler bankanın yakınında oturarak sıranın kendilerine gelmesini bekledi.

2 GÜNDÜR BEKLEDİĞİ BANKADA İŞLEM YAPTIRAMADI

2 gündür promosyon alabilmek için sıraya giren Edip Özyancak (69), “Dün sabah geldim. Sıra almıştım. Geri iade ettiler. Bugün yeniden alacağım. Saat 08.00’de geldim. Burada 7 bin 500 lira para veriyorlar. Onun için geldim, işlem yaptırmaya çalışıyorum. Erken geldim ama hala sıra alamadım” dedi.

Promosyon ödemesinden yararlanmak isteyen emekliler uzun kuyruklar oluşturdu - Resim : 2

SABAH ERKEN SAATLERDE SIRAYA GİRDİLER

Emekli Cafer Bozan ise "Bu güzel bir şey ama sıra işi zor. İnşallah herkese sıra gelir. Biz saat 09.00’dan beri bekliyoruz ama saat 07.00’den beri bekleyenler varmış. Sırayı 10’arlı alıyorlardı. Şimdi 2’şerli alıyorlar. Daha işlem yaptıramadık" diye konuştu.

Promosyon ödemesinden yararlanmak isteyen emekliler uzun kuyruklar oluşturdu ile ilgili etiketler Banka promosyon Ödeme emekli sıra