Medya

Postacı filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Nerede çekildi?

10 Ağustos Kanal D yayın akışında yer alan Postacı adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Postacı hangi kanalda? Postacı oyuncuları kimlerdir?

Postacı filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Nerede çekildi? 10 Ağustos Kanal D yayın akışında yer alan Postacı adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı Postacı 1984 yılında vizyona girmiştir..

POSTACI FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Postacılık yaparak hayatını idame ettiren Adem çalıştığı mahallede ailesiyle birlikte yaşayan 30'lu yaşlardaki Sevtap'a aşıktır. Sevtap evlenme yaşının da geçmiş olmasının verdiği umutsuzlukla Adem'in bu aşkına karşılık vermektedir. Evlenmeye karar veren ikilinin önündeki tek engel Sevtap'ın Almanya'daki ağabeyi Latif'tir. Belalı bir adam olan Latif bu evliliğe ne pahasına olursa olsun karşı çıkmaktadır. Ağabeyi ikna etmeye çalışan aşıklar Sevtap'ın babasının dilinden bir mektup yazarak Latif'e gönderirler. Bu telgrafta babanın evliliğe razı olduğu yazmaktadır. Ancak Latif'in tatil amacıyla Türkiye'ye dönmesiyle tezgahları ortaya çıkar ve işler karışır.

Postacı filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Nerede çekildi?

POSTACI FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen: Memduh Ün

Oyuncular: Kemal Sunal, Fatma Girik, Erdal Özyağcılar

Tür: Dram

Yapım Yılı: 1984 / 1s 23dk