Yaşam

'Polise tacizci olduğunu söyleyeceğim!'

Ataşehir'de hastaneye gidecek paraları olmadığını belirterek vatandaşları dolandıran kadınlara bir motosiklet sürücüsü engel oldu. Sürücüleri para vermemeleri konusunda uyaran motosiklet sürücüsü, kadınlar tarafından tehdit edildi. Kadınlardan birinin "Polisi çağırırsan ben de senin tacizci olduğunu söyleyeceğim" dediği görüldü.

Olay, geçtiğimiz günlerde, Ataşehir’de öğlen saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, hastaneye gidecek paraları olmadığını söyleyerek sürücülerden para toplayan 1’i yaşlı olmak üzere 3 kadın bir motosiklet sürücüsü tarafından fark edildi.

Motosiklet sürücüsü, kadınların önünü keserek para istediği araç sürücüsüne, kadınların dolandırıcı olduğunu ve para vermemesini söyleyerek uyarıda bulundu.

MOTOSİKLETLİYE TEHDİT

Yapılan uyarı sonrası araç sürücüsü olay yerinden uzaklaşırken dolandırıcı olduğu iddia edilen kadınlar ise motosiklet sürücüsünü tehdit etmeye başladı.

Motosiklet sürücüsünün, 'Sizi polise şikayet edeceğim. Buradan uzaklaşın' demesi üzerine kadın şahıslardan biri, ‘Ara polisi ben de senin tacizci olduğunu söyleyeceğim’ diyerek karşılık verdi. Yaşanan o anlar ise motosiklet sürücüsünün kask kamerasına yansıdı.

Sitene Ekle