Gündem

PKK'lılara Azerbaycan üniforması giydirdiler

Irak ve Suriye’de sabotaj eğitimi almış onlarca PKK’lı terörist Ermenistan tarafından işgal altındaki Suşa bölgesine nakledildi. PKK’lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirildiğine dikkati çeken kaynaklar, Ermenistan'ın bu yolla, PKK’lı teröristler öldürüldüğünde, söz konusu teröristlerin Azerbaycan ordusu tarafından Suriye’den getirilen paralı askerler olduğunu öne sürecekleri belirtildi.

Mevlüt Yüksel
Mevlüt Yüksel

Ermenistan, işgal altında tuttuğu Karabağ'da da rahat durmuyor. İstihbarat kaynaklarından alınan bilgiye göre Ermenistan ordusunun Şuşa’ya Suriye ve Irak’tan getirilen PKK’lı teröristleri yerleştirdiği öğrenildi.

Şuşa’ya yerleştirilen söz konusu PKK’lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirildiğine dikkati çeken kaynaklar, Ermenilerin bu yolla, gerçek Azerbaycan askerlerini şaşırtmayı amaçladıkları ayrıca, PKK’lı teröristler öldürüldüğünde, söz konusu teröristlerin Azerbaycan ordusu tarafından Suriye’den getirilen paralı asker olduğunu öne sürecekleri belirtildi.

YAKALANAN ERMENİSTAN ASKERİ İTİRAF ETMİŞTİ

Karabağ'da Azerbaycan askeri tarafından sağ ele geçirilen işgalci Ermenistan askeri, PKK'lı teröristlerin savaşmak için bölgeye getirildiğini itiraf etmişti. Ermenice bilmeyen gruplara 600 dolarlık ödeme yapıldığını belirten Ermeni asker, '10-15'er kişilik gruplara ayrılan bu paralı askerler yerel koşulları öğrenerek savaşa hazırlandılar' diye konuşmuştu.

Yorumlar
Günün Videosu
Beyoğlu'nda sokakta yürüyen bir şahıs yanından geçen kişiye 'yan baktın' diyerek tabancayla sokak ortasında kurşun yağdırdı. Ortalığın bir anda savaş alanına dönüştüğü kavgada baldırına kurşun isabet eden kişi yaralandı. İnanılmaz olayın kamera görüntüleri ortaya çıkı. İşte o 'yan baktın' kavgası...