PKK'da operasyon paniği böyle görüntülendi

Türkiye, Suriye'nin kuzeyinde güvenli bölge oluşturmak için tüm askeri hazırlıklarını tamamladı, YPG iyice paniğe kapıldı... YPG/PKK'lı teröristlerin, Ceylanpınar ilçesinin karşısında yer alan Rasulayn'daki hazırlıkları görüntülendi. Türkiye sınırına yakın bölgelere mevziler kuran teröristler, kent merkezinden sınıra kamyonlarla hafriyat getiriyor.

Türkiye, Fırat'ın doğusundaki operasyona kilitlendi. Erdoğan'ın 'Bir gece ansızın gelebiliriz' sinyalinden sonra tüm hazırlıklar tamamlandı, operasyon için geri sayım başladı...

Türkiye'nin kararlılığı terör örgütünde paniğe yol açtı.

BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİLER

Suriye'de terör örgütü YPG/PKK'lı teröristlerin, Ceylanpınar ilçesinin karşısındaki Rasulayn'daki hazırlıkları, Anadolu Ajansı (AA) tarafından görüntülendi.

Fırat'ın doğusuna yönelik düzenlenecek olası bir harekat öncesi, ABD'nin Suriye'de terörle mücadele bahanesiyle desteklediği terör örgütü YPG/PKK'da panik hakim olduğu gözlendi.

PKK'da operasyon paniği böyle görüntülendi

Sınırın sıfır noktasında bulunan Ceylanpınar ilçesindeki sınır hattından görülebilen örgüt mensuplarının çalışmaları, AA ekiplerince görüntülendi.

PKK'da operasyon paniği böyle görüntülendi - Resim : 2
Sınır hattında bulunan bazı evlerin damlarını ve camlarını brandalarla kapatan teröristlerin, ağaçlık alanların çevresini de branda ve bez parçalarıyla kapatarak mevzi hazırladığı görüldü..
Sınıra çok yakın bölgeleri de çadır şeklinde bezlerle kapatarak mevzi oluşturan terör örgütü mensuplarının iş makineleriyle çalışmalar yaptığı öğrenildi.

PKK'da operasyon paniği böyle görüntülendi - Resim : 3
Rasulayn kent merkezinden çıkan bazı kamyonların sınır hattına hafriyat getirip boşaltmaları da kameralara yansıdı.

PKK'da operasyon paniği böyle görüntülendi - Resim : 4

Hareketliliğin yaşandığı sınır hattında, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ait zırhlı araçlar da devriye faaliyetini sürdürüyor.

 

.

PKK'da operasyon paniği böyle görüntülendi ile ilgili etiketler PKK YPG Suriye Fırat'ın doğusu Operasyon