Performansıyla takdirleri topladı!

Leicester City formasıyla Premier Lig'de gösterdiği performansla dikkat çeken Çağlar Söyüncü, Pep Guardiola'nın transfer listesine girdi.

Leicester City'de Manchester United'a transfer olan Harry Muguire'ın boşluğunu dolduran Çağlar Söyüncü, ilk 6 haftada ortaya koyduğu oyunla takdirleri topladı.

İngiliz basınından Daily Express'te yer alan habere göre; Çağlar, sakatlıklar sonrasında savunmada problemler yaşayan Manchester City'nin listesine girdi. Aymeric Laporte ve John Stones'un yokluğu sebebiyle Manchester City'nin devre arasında savunmaya takviye yapacağı belirtildi. Milli futbolcunun Premier Lig'de fazla tecrübeye sahip olmamasına karşın Manchester City'nin sorunlarını çözebileceği ifade edildi. Çağlar'ın Magure'in ayrılmasının ardından takıma çabuk uyum sağladığı ve Pep Guardiola ile daha üst seviyeye ulaşabileceği vurgulandı.

Pep Guardiola'nın stoper listesinde, Çağlar Söyüncü ile birlikte  Leicester City'den Jonny Evans, Tottenham'dan Jan Vertonghen ve Burnley'den James Tarkowskı'nin de yer aldığı ifade edildi.

Performansıyla takdirleri topladı! ile ilgili etiketler Manchester City Pep Guardiola Çağlar Söyüncü