Spor |

Pereira 4 yıllık kontrat istedi Şampiyonlar Ligi'ni vaat etti!

Vitor Pereira, başkana ve yöneticilere önümüzdeki sezon üç kupa sözü verdi. Sonraki yıllarda çok daha fazlasını vaat etti ancak bunun için 4 yıllık kontrat istedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'nın Torku Konya ile oynanan kupa yarı finali rövanş maçı öncesi sarı-lacivertli yönetimle çok özel bir görüşme yaptığı ortaya çıktı.

KUPALARI GARANTİ ETTİ

Başkan Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu belirtilen toplantıda şampiyon olacaklarının sözünü veren Portekizli çalıştırıcının, Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Kupa'yı da müzelerine götüreceklerini garanti ettiği öğrenildi.

ÜÇ MAÇI KAZANIP...

Pereira yöneticilere Beşiktaş'ın bu hafta TT Arena'dan en fazla bir beraberlik alacağını, Konyaspor'u son maçta deplasmanda yenmelerinin ise imkansız olduğunu anlatırken...Üç maçımızı da kazanarak şampiyon olacağız sözü verdiği ifade edildi. Kupada Galatasaray'ın kendilerine rakip olamayacağını savunan Portekizli hoca, asıl büyük bombayı ise sona sakladı.

ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİ HAYAL DEĞİL

Bir yıl daha sözleşmesi olan, bunun 4 yıla çıkartılmasını teklif eden Pereira'nın, Bana bu imkanı verirseniz, birlikte tarih yazarız. İnanın bana, Şampiyon Ligi finali bile hayal değil.Bana güvenin. Basketbolda başardıklarımızı futbolda da iyi bir planlama ile başarabiliriz vaadinde bulunduğu belirtildi.Sarı-lacivertli yönetimin Pereira'nın sözlerinden çok etkilendiği öğrenildi. Ancak bir gerçek var: Bu sezon şampiyonluk kaçarsa, Pereira'nın bırakın 4 yılı, 1 yıl bile daha Fener'de kalması neredeyse imkansız.