Pera Palas'ta Gece Yarısı Dizisindeki O Sahne Milyonların Hayali Oldu!

Netflix yapımı Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisi magazin gündeminin baş köşesine oturdu. Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı'nın başrollerinde olduğu dizide Esra'nın Mustafa Kemal'e sarıldığı sahne milyonların kalbine dokundu.

Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisinde gazeteci Esra'yı canlandıran Hazal Kaya milyonlarca kişinin hayalini gerçekleştirdi diyebiliriz. Esra'nın zamanda yolculuk yaparak Cumhuriyet'in ilk yıllarına gittiği sıradışı hikayesiyle dizi büyük bir beğeni topladı.

Hazal Kaya'nın Atatürk'e sarıldığı sahnenin çok konuşulduğu Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisi Netflix'te ilk sezonuyla büyük bir beğeni aldı. Esra'nın Atatürk'e sarıldığı sahne izleyenlerin kalbine o kadar dokunmuş olacak ki sosyal medyada bununla ilgili paylaşımların ardı arkası kesilmedi.

Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisini izleyenler, "Hazal Kaya'nın yerinde olmak istediklerini dile getirdi. İşte yapılan paylaşımlar...

Pera Palas'ta Gece Yarısı Dizisindeki O Sahne Milyonların Hayali Oldu!

Pera Palas'ta Gece Yarısı Dizisindeki O Sahne Milyonların Hayali Oldu! - Resim : 2

 

Pera Palas'ta Gece Yarısı Dizisindeki O Sahne Milyonların Hayali Oldu! ile ilgili etiketler Hazal Kaya Pera Palas'ta Gece Yarısı sahne