Pegasus hangi uçuşlar iptal oldu 22 Ocak? THY iptal olan uçuş seferleri!

İstanbul'da Sabiha Gökçen Havalimanı'nda olumsuz hava koşulları nedeniyle uçuşlarda yüzde 25 oranında azaltma yapılacağı açıklanmıştı. Diğer taraftan İstanbul Havalimanı'nda da THY ve Pegasus uçuşları için iptal kararı alınmıştı. 22 Ocak tarihinde Pegasus ve THY uçak bileti olan vatandaşlar uçuşlarının iptal edilip edilmediğini büyük bir endişeyle araştırmaya başlandı. Peki, Pegasus hangi uçuşlar iptal oldu 22 Ocak? THY iptal olan uçuşlar listesi! Ayrıntılar haberimizde...

İstanbul'da başlayan kar ve olumsuz hava şartları sebebiyle uçuş önlemleri alınmaya başlandı. Bu sebeple Sabiha Gökçen Havalimanı'nda da olumsuz hava şartları sebebiyle uçuşların yüzde 25 oranında durdurulacağı belirtilmişti. Yapılan haberlerin ardından 22 Ocak tarihinde uçuşu olan vatandaşlar, Pegasus ve THY iptal olan uçuşları araştırmaya başladı. Pegasus hangi uçuşlar iptal oldu 22 Ocak? THY iptal olan uçuşlar listesi! Ayrıntılar haberimizde... 

Pegasus hangi uçuşlar iptal oldu 22 Ocak? THY iptal olan uçuş seferleri!

Havaalanı İşletme ve Havacılık Endüstrileri A.Ş. (HEAŞ), yurt genelinde beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın gerçekleşmesi planlanan Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşlarında yüzde 25 oranında azaltma yapılacağını duyurdu.

''22 OCAK'TA UÇUŞLARDA YÜZDE 25 AZALTMA YAPILACAK''

HEAŞ'tan yapılan açıklamada, yurt genelinde ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nda beklenen olumsuz meteorolojik koşullar nedeniyle, yarın yapılacak uçuşlarda yüzde 25 oranında azaltma yapılacağı belirtildi.

Açıklamada, tüm yolcuların uçuşlarına ilişkin son durumu, ilgili hava yolunun internet siteleri ve çağrı merkezlerinden takip etmeleri tavsiyesinde bulunuldu.

THY UÇUŞLARINDA İPTAL KARARI

Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "THY'den yapılan son dakika açıklamasında, "İstanbul'da etkisini artırması beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı uçuşlarımız tedbir amaçlı iptal edilmektedir. Değerli misafirlerimizin seyahatleri öncesinde uçuşlarının durumunu kontrol etmelerini öneriyoruz." ifadelerine yer verdi.

PEGASUS VE THY HANGİ UÇUŞLAR İPTAL EDİLDİ 22 OCAK?

Pegasus ve THY uçuşlarınızın olumsuz hava koşulları sebebiyle iptal olup olmadığını öğrenmek için aşağıda yer alan bağlantılara tıklayınız:

PEGASUS BİLET BİLGİLERİNİZİ KONTROL ETMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

THY BİLET BİLGİLERİNİZİ KONTROL ETMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ. 

Pegasus hangi uçuşlar iptal oldu 22 Ocak? THY iptal olan uçuş seferleri! ile ilgili etiketler THY Pegasus kar yağışı uçuş iptali