Popüler Haberler |

Payitaht Abdülhamid'ten yeni parti göndermesi! Payitaht Abdülhamid gül sahnesi izle!

Payitaht Abdülhamid'ten yeni parti göndermesi! TRT 1 ekranlarının merakla takip edilen dizisi Payitaht Abdülhamid'in ekranlara gelen son bölümünde yaşanan sahne akıllara Gül ve Davutoğlu tarafından kurulacağı iddia edilen yeni partiye gönderme olarak yorumlandı. Abdülhamid yakın dostu Tahsin Paşa’nın ihanetiyle sarsıldı. Abdülhamid'in bu durumu “Gül tutması gereken eller, bize hançer saplıyor!” sözleri yeni bölüme damga vurdu.Detayları haberimizde bulabilirsiniz...

Payitaht Abdülhamid'ten yeni parti göndermesi! Ekranların sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid dizisinin yayınlanan son bölümünde ilginç bir detay ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.Abdülhamid yakın dostu Tahsin Paşa’nın ihanetiyle sarsıldı. Abdülhamid'in bu durumu “Gül tutması gereken eller, bize hançer saplıyor!” sözleriyle ifade etmesi. Gül ve Davutoğlu tarafından kurulacağı iddia edilen yeni partiye gönderme olarak yorumlandı.İşte Payitaht Abdülhamid'ten yeni parti göndermesi! Payitaht Abdülhamid gül sahnesi izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz...

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 77. BÖLÜM ÖZETİ

Abdülhamid, Tahsin Paşa’nın ihanetiyle sarsılmıştır. Abdülhamid, kadim dostuna sonuna kadar itimat etmek isterken, Ahmet Paşa, Tahsin Paşa’nın hain olduğunu hünkara kanıtlamaya kararlıdır. Abdülhamid bu ihanetin doğru olup olmadığını anlamaya çalışırken, Vembery şeytanın tertibini yapar. Hem Tahsin Paşa’nın ağzını kapatır, hem de şehzadenin elini bağlar. Sabahattin’le yaptıkları ittifak da meyvelerini vermeye başlar.

 Halil Halid Joris’in attığı ağa düşer ve Payitahtı eroin illetinden korumak için harekete geçer. Jorris’i yakalamayı umut ederek açtıkları bir kapı onları bir çıkmazsa iter.

Şivenaz, Zeynep’in Mehmet Selim’le evlenmesi için, Halil Halid’den nefret etmesini sağlayacak büyük bir tertip hazırlar. Şivenaz zaferini kutlarken, kendisine kurulmuş başka bir oyundan habersizdir . Bu oyunun kaybedeni Şivenaz olacak ve nihayet maskesi düşecektir. Şivenaz gerçek yüzü ortaya çıkınca ne yapacaktır?

Bidar ve Naime’yi şok eden haber nedir? Halil Halid Jorris savaşında kazanan bu defa kim olacak? Abdülhamid Tahsin Paşa’nın hangi hamlesiyle ona karşı itimadını kaybedecek?

Bülent İnal

Mehmet Bülent İnal,19 Mayıs 1973; Hilvan, Şanlıurfa, Türk oyuncu.

Hilvan'da doğan Bülent İnal, 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunudur.

Bülent İnal, "Azad" dizisinde Urfalı Azad, Kurşun Yarası'nda işgal altındaki Ege'de mert bir kaymakam ve Kanal D'nin dizisi Ihlamurlar Altında'da varoş delikanlısı Yılmaz'ı oynadı. "Karayılan" dizisinde de rol almış olan Bülent İnal Star Tv'de yayınlanmakta olan "Kalpsiz Adam" dizisinde Oktay rolünü canlandırdı. 2009 yılında Show Tv de "Bu Kalp Seni Unutur Mu" dizisinde Sinan isimli karakteri canlandıran Bülent İnal, Bergüzar Korel ile Atv de yayınlanan Bitmeyen Şarkı adlı dizide başrolü paylaştı. Daha sonra 2013 yılında Atv'de yayınlanmaya başlayan "Tatar Ramazan" dizinde Ramazan karakterini oynadı. 2014 sonbaharında Kanal D'de başlayan "Urfalıyam Ezelden" dizisinde Cemal adlı karakteri canlandırmaktadır. Şu an TRT 1' de Payitaht "Abdülhamid" dizisinde Sultan 2.Abdulhamid'i karakterini canlandırmaktadır.

Filmografi

Sinema
Yıl Adı Rol Not
1998 Kayıkçı Hasan
2000 Dar Alanda Kısa Paslaşmalar Mustafa Ateş
2001 Hiçbiryerde Polis
2003 Vizontele Tuuba Mahmut Duran
2005 Cenneti Beklerken Gazal
2008 Başka Semtin Çocukları Kerim
2008 Akşamdan Kalma Emin
2010 Akşamdan Kalma 2 Emin
2012 Akşamdan Kalma 3 Emin
2012 Taş Mektep
2013 Balık Kaya Sinema filmi

Televizyon

Yıl Adı Rol Not
1992 Mahallenin Muhtarları Bölüm oyuncusu
2000 Dikkat Bebek Var Recep
2000 Yedi Numara Bölüm oyuncusu
2001 Cesur Kuşku
2001 Karanlıkta Koşanlar Nuri
2002 Azad Azad
2002 Aşk ve Gurur Balıkçı
2003 Kurşun Yarası Kaymakam Cemal
2004 Bir Aşk Hikayesi İsmail TV Filmi
2005 Aşk Yolu Ömer Laçiner TV Filmi2005 Ihlamurlar Altında Yılmaz Akın
2007 Kara Yılan Kara Yılan
2008 Kalpsiz Adam Oktay
2009 Bu Kalp Seni Unutur mu? Sinan Şahin
2010 Bitmeyen Şarkı Yaman
2011 Bir Çocuk Sevdim Timur
2013 - 2014 Tatar Ramazan Tatar Ramazan
2014-2014 Urfalıyam Ezelden Cemal Bozoğlu
2016- Babam ve Ailesi Kemal İpekçi
2017 Son Destan Destan
2017 Payitaht "Abdülhamid" II. Abdülhamid Başrol oyuncusu