Magazin

Pantene Yıldızı Parlayanlar'a 'Derin' darbe! Melis Sezen'in göğüs dekoltesi göz kamaştırdı

47. Altın Kelebek Ödülleri Törenine Melis Sezen damgasını vurdu. Kanal D ekranlarındaki Sadakatsiz dizisinde Derin karakterine hayat veren Melis Sezen’in göğüs dekolteli kıyafeti gecenin en unutulmaz anları arasında yer aldı.

47'ncisi düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu PSM'de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği geceyi Çağla Şıkel ile Cem Davran sundu.

Altın Kelebek Özel Jürisi tarafından, başarıları, yetenekleri ve duruşlarıyla gelecek vadeden oyuncular arasından seçilen 'Pantene Yıldızı Parlayanlar' kategorisini kazanan Sadakatsiz dizisinin oyuncusu Melis Sezen, kırmızı halıya damgasını şık kıyafeti ile vurdu. Sezen, göğüs dekoltesi kıyafeti ile adeta göz kamaştırdı.

Törende ödül almak için sahneye çıkan Melis Sezen yaptığı konuşmasıyla da bomba etkisi yarattı. Sezen, "Bunu tutuyorum çünkü elimde şu an. Çok heyecanlıyım, kusura bakmayın lütfen. Artık inmem lazım." ifadelerine yer verdi. Bu sözler kısa zamanda sosyal medya çokça konuşuldu.