Popüler Haberler |

Özkan Uğur kanser mi oldu? Özkan Uğur ne kanseri?

Özkan Uğur kanser mi oldu? En çok dinlenen müzik gruplarından biri olan MFÖ grubu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Gülhane Parkı'nda konser verdi. Grubun solistlerinden Mazhar Alanson ve Fuat Güner'in bulunduğu konserde Özkan uğur'un olmaması dikkat çekti. Grubun üyelerinin açıklamaları ise merak ediliyor. Peki, Özkan Uğur kanser mi oldu? Özkan Uğur ne kanseri? Detaylar haberimizde...

Özkan Uğur kanser mi oldu? Türk müzik grupları arasında en çok dinlenen ve küçükten büyüğe birçok kişinin sevdiği gruplardan biri olan MFÖ grubu Gülhane Parkı'nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı adına konser verdi. Konserde Özkan Uğur'un bulunmaması dikkat çekti ve neden konserde olmadığına dair yapılan açıklamalar merak konusu oldu. Peki, Özkan Uğur kanser mi oldu? Özkan Uğur ne kanseri? Detaylar haberimizde...

Kanser tedavisi gören Özkan Uğur'suz sahne alan MFÖ'nün solisti ...

ÖZKAN UĞUR KANSER Mİ OLDU?

İstanbul Valiliğince 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM'nin açılışının 100. yılı dolayısıyla Gülhane Parkı'nda organize edilen konserde, MFÖ grubundan Mazhar Alason ve Fuat Güner sevilen şarkılarını seslendirdi.
İstanbul Valiliğince düzenlenen ve MFÖ gbundan Özkan Uğur'un sağlık sorunları nedeniyle katılamadığı konser, online olarak yayınlandı. Yeni tip koronavirüs (Kovid -19) salgını nedeniyle seyircisiz organize edilen konser sosyal medya, radyolar ve televizyonlardan izleyiciye ulaştırıldı.

Fuat Güner de TBMM'nin kuruluşunun 100. yılını ve Atatürk'ün çocuklara armağanı olan 23 Nisan'ı canı gönülden kutladığını belirtti. 100. yılı herkesin büyük bir coşkuyla kutlamasını isteyen Güner, kanser tedavisi gören Özkan Uğur'un çok istemesine karşın doktorunun risk uyarısı nedeniyle aralarında olmadığını söyledi. Mazhar Alanson, 1971'de Fuat Güner'le ikili olarak çalıştıklarını ve Özkan Uğur'un gelmesiyle marka haline dönüştüklerini anlatarak, ilk defa ayrı kaldıklarını kaydetti.Başarılı şarkıcı Özkan Uğur, 2013 yılında lenfomaya yakalanmış ve hastalığı yenmişti.

Mazhar Fuat Özkan Eskişehir'i salladı sayfa 8