Özer Hurmacı'nın Mihriban Hurmacı'ya ödeyeceği aylık nafaka ücreti dudak uçuklattı

Futbolcu Özer Hurmacı, astroloji haritalarına bakarak “Beni aldatıyorsun” diye kendisine baskı yapan eşine boşanma davası açmıştı. Futbolcu Özer Hurmacı ile 6 yıllık eşi Mihriban Hurmacı arasındaki nafaka davası sonuçlandı. Özer Hurmacı, eski eşine aylık 52 bin 500 TL tedbir nafakası ödeyecek.

Daha önce Fenerbahçe, Trabzonspor ve Bursaspor'da top koşturan Özer Hurmacı'nın 2015 yılında nikah masasına oturduğu Mihriban Hurmacı'yla evliliğinden 3 çocuğu olmuştu. Özer Hurmacı geçtiğimiz aylarda İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak, 6 yıllık eşi ve 3 çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı'ya boşanma davası açtı. Ünlü futbolcu, astroloji ile ilgilenen eşinin, astroloji haritalarına bakarak kendisine "Beni aldatıyorsun" diye baskı kurduğunu iddia etti. Mihriban Hurmacı da karşı boşanma davası açarak 30 milyon TL tazminat, kendisi için 50 bin, 3 çocuğu için de aylık 75 bin TL aylık nafaka talebinde bulundu.


UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDIRDI

Sabah Gazetesi'nden Deniz Yusufoğlu'nun haberine göre; Eşinin kendisini evden atmakla tehdit ettiğini ve can güvenliğinin tehlikede olduğunu iddialarıyla Mihriban Hurmacı, 3 çocuğunun babasına 2 ay uzaklaştırma kararı aldırdı.

Özer Hurmacı'nın Mihriban Hurmacı'ya ödeyeceği aylık nafaka ücreti dudak uçuklattı

"125 BİN TL'Yİ KENDİSİ İÇİN İSTİYOR"

Özer Hurmacı eşinin 50 bin TL, 3 çocuğu içinde toplam 75 bin TL aylık nafaka talerine dava dosyasına dilekçe sunarak itiraz etmişti. Özer Hurmacı, "Eşim nafakayı kendisi için istiyor" demişti.


ÇOCUKLARIN VELAYETİNİ İSTEDİ

Mihriban Hurmacı'nın kira gideri bulunmamasına rağmen 50 bin TL nafaka istediğine dikkat çekilen dilekçede anne bakımına muhtaç en küçük çocuk hariç diğer 2 çocuğun velayetinin Özer Hurmacı'ya verilmesi istemişti.

VELAYET ANNEDE

Mahkeme, dava süresi boyunca çocuklarının velayetinin anne Mihriban Hurmacı'da kalmasına karar verdi. Aynı zamanda Özer Hurmacı, belirli günlerde çocukları ile vakit geçirebilecek. Üç çocuğu ve kendisini için toplamda 125 Bin lira tedbir nafakası talep eden Mihriban Hurmacı'nın alacağı nafaka belli oldu.

Özer Hurmacı'nın Mihriban Hurmacı'ya ödeyeceği aylık nafaka ücreti dudak uçuklattı

52 BİN 500 TL NAFAKA ALACAK

Mahkeme, İki çocuk için 24 bin TL, küçük bebekleri için 7 bin 500 TL ve Mihriban Hurmacı için 21 bin TL nafaka bağlanmasına karar verdi. Hurmacı, toplamda aylık 52 bin 500 TL tedbir nafakası alacak. Özer Hurmacı, nafaka kararına itiraz etti.

Özer Hurmacı'nın Mihriban Hurmacı'ya ödeyeceği aylık nafaka ücreti dudak uçuklattı ile ilgili etiketler özer hurmacı Mihriban Hurmacı tazminat nafaka nafaka ücreti dava mahkeme boşanma davası