Magazin

Özcan Deniz'in eski eşi ilk kez konuştu

2 yıl önce boşandığı şarkıcı Özcan Deniz hakkında, uyguladığını ileri sürdüğü fiziksel ve psikolojik şiddetle ilgili olarak suç duyurusunda bulunan Feyza Aktan, yaşanan süreçle ilgili ilk kez konuştu. Sosyal medya hesabından bir açıklama yayımlayan Aktan, Özcan Deniz'in suçlamalarına yanıt verdi. Aktan, "Lanse edildiği gibi kimsenin kariyeriyle bugüne kadar bir derdim olmadı." dedi.

Eski eşi oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz ile ağabeyi Ercan Deniz hakkında fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını ileri sürerek şikayette bulunan Feyza Aktan sosyal medya hesabından videolu bir mesaj yayımladı.

Aktan videoda, "Bugüne kadar hem yazılı hem de görsel medyada herhangi bir açıklamada bulunmadım. Elimden geldiği kadar da kaçtım hep böyle şeylerden. Ancak içinde bulunduğum durum, artık bana bu açıklamayı yapma zorunluluğu hissettirdi. Öncelikle karşı tarafın bana açmış olduğu bir velayet davası var. Bundan sebeptir ki her anne gibi evladımın benden alınmaması için vermiş olduğum bir hukuk mücadelesinin içerisindeyim. Lanse edildiği gibi kimsenin kariyeriyle bugüne kadar bir derdim olmadı. Bu saatten sonra da asla olamaz" ifadelerini kullandı.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Feyza Aktan, iki yıl önce anlaşmalı olarak çocuğunun babası Özcan Deniz'le boşanmıştı. 

Aktan, daha sonra Özcan Deniz hakkında, "zincirleme şekilde kasten yaralama", "kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma", "hakaret" ve "tehdit" suçlarından, ağabeyi Ercan Deniz hakkında ise, "konut dokunulmazlığının ihlali", "zincirleme şekilde yaralama", "tehdit", "hakaret" ve "devletin kurum ve organlarını aşağılama" suçlarından şikayette bulunmuştu. 

Özcan Deniz ise bu şikayetler üzerine yaptığı açıklamada şunları söylemişti:

“Yıllar önce yaşandığı iddia edilen ama nedense o zaman değil de şimdi ‘çamur at izi kalsın’ düşüncesiyle ortaya atılmış, iftira niteliğindeki suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum. Şiddet uygulamadım, eski eşimi mağdur etmedim. Yeni projemin arifesinde bunların yaşanması da ayrı bir konu. Kurulacak çok cümle var ama ileride evladımı üzecek kayıtlar bırakmamak adına susuyorum. Ben, bu hayatta en değerli varlığım olan çocuğumu düşünmekteyim. Ve elimden alınmaya çalışılsa da, oğlumu bu çirkin kavgadan zarar görmeden kurtarmaya çalışıyorum. Onun geleceğini inşa etmekle meşgulüm. Annesi hakkında ulu orta konuşmak gibi bir davranışım olmadı ve olmayacak. Oğlumun geleceğinin gasp edilmesine de asla müsaade etmeyeceğim."

 

Sitene Ekle