Magazin

Özcan Deniz Feyza Aktan kavgasına bakıcı da dahil oldu! Bakıcının açıklamaları davanın seyrini değiştirecek! "Babasını 'dede' diye öğretiyordu"

Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasında sular durulmuyor. Anlaşmalı boşanan çiftin arasında velayet davası sürerken çocukları Kuzey'in bakıcısı suskunluğunu bozdu.

Geçtiğimiz yıl boşanan Özcan Deniz Feyza Aktan çiftinin arasında kavgalar bitmiyor. Özcan Deniz'in çocuğu Kuzey'le görüşmesini engellediği için açtığı velayet davası sürerken çocuğun Naz isimli bakıcısı davanın seyrini değiştirecek açıklamalarda bulundu.

İkilinin boşanmanın ardından yaşadıkları kavga gündemden düşmezken çiftin oğullarına doğduğu günden bu yana bakan bakıcı, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

ANNE İLGİSİ, SEVGİSİ YOKTU

Sondakika.com'un haberine göre Naz isimli bakıcı, Kuzey'e doğduğundan beri baktığını, annesinin sürekli evde ikisini yalnız bırakıp, gezmeye ve spora gittiğini söyledi. Bakıcı kadın, "Evde Kuzey'le çok aç kalıyorduk. Sürekli komşulara ve arkadaşlarına gönderiyordu. 'Özcan'a söyleme seni işten atarım' diye tehdit ediyordu. Sürekli yalnız ve aç bırakıp arayıp sormuyordu. Gece geç geliyordu. Kuzey benimle yatıyordu. Kuzey'e ilgisi ve anne sevgisi yoktu. Benim en büyük hatam evlenip çocuk yapmak diyordu" ifadelerini kullandı.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın çocuğunun bakıcısı suskunluğunu bozdu: Babasına 'dede' dedirtiyordu

ŞİDDET UYGULADI

Aktan'ın kendisine fiziksel şiddet uyguladığını açıklayan bakıcı kadın, Feyza Aktan'ın Özcan Deniz için "Babasına dede dedirtip kaydetmiş ve Özcan Deniz aradığında, 'Bak deden arıyor' diyerek telefonu Kuzey'e veriyordu. Kuzey de yeni konuşmaya başladığında 'dede' diyordu. Bir gün Özcan Deniz eve geldi. Kuzey'i gezdirdi. Sonra hep 'dede dede' dedi. Özcan Deniz de şaşırdı. Ben bir şey demedim" diye konuştu.